Asus M5a99fx Pro Anakart Özellikleri

Asus M5A99FX PRO Genel Özellikleri

 

AMD 990FX Platform üzerinde% 100 Performans Artışı için CPU ve DRAM Dijital Güç Tasarımı

• Yeni DIGI + Güç Kontrolü ile Dual Intelligent İşlemci 3 – Tam Donanım Kontrolü. Toplam Performans Tuning.
• Uzaktan GO! – One-stop Uzak PC Kontrol ve Ev Eğlencesi
• USB 3.0 Boost – UASP ile daha hızlı USB 3.0 İletim
• Ağ iControl – Gerçek zamanlı Ağ Bant Genişliği Kontrolü
• DirectKey – Doğrudan Erişim BIOS A Dedicated Düğme
• USB BIOS Flashback – Kolay, Sorunsuz USB BIOS Donanım-tabanlı Tasarım Flashback
• UEFI BIOS – Esnek ve Kolay BIOS Arabirimi.

 

Anında OS Giriş

ASUS, Windows 8 altında can sıkıcı gecikmeler ortadan kaldırır ve Windows bile önceki sürümleri sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için * 2-saniye sistem açılış süresini kısaltmak için yeni donanım ve yazılım tasarımları yayımladı. Artık bekleme – daha hızlı sistem önyükleme ve başlatma, Windows daha hızlı başlar ve daha yüksek verimlilik anlamına gelir.

 asus-m5a99fx-pro-anakart-ozellikleri

Multi-başlangıç ??Seçenekleri

ASUS, Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde, ASUS Önyükleme Ayarı PC’ler başlangıç ??sürecini Özelleştirme daha iyi esneklik sağlar. Bir kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tek bir tıklama ile doğrudan BIOS girebilir ve hızlı bir şekilde tercih edilen sistem yöntemini açılmayacaktır seçin: saniye OS almak veya normal önyükleme için tercih ya. Tercihiniz ne olursa olsun, ayarları size güç her zaman seçmek gerek kalmadan, kalıcı kaydedilir ve..

Doğrudan BIOS Erişim A Dedicated Düğme

PC bir düğmeye basit basarak bekleme gücüyle olduğunda sık sık BIOS erişim gerektiren kişiler için tasarlanan, kullanıcıların kolayca otomatik olarak BIOS girebilirsiniz. Bu defalarca DEL tuşuna basmak zorunda boot-up sırasında size zaman kazandırır. En iyi kolaylık ve rahatlık!

Dual Intelligent İşlemci 3 Yeni DIGI + Güç Kontrolü ile

TPU (TurboV İşleme Birimi) ve EPU (Energy Processing Unit) – ASUS, dünyanın ilk Dual Intelligent İşlemci ikiz onboard yongaları öncülük etmiştir. Bir ilk – Yeni DIGI + Güç Kontrolü ile üçüncü nesil Çift Akıllı İşlemciler ultra-hassas CPU voltaj kontrolüne ek olarak, ultra-hassas DRAM ayar sağlayan iki dijital gerilim kontrolörleri içeren, toplam CPU, bellek sağlar ve SMART DIGI + Key profil ayarlama dijital güç çözüm Amdplatformunda. Bu kullanıcı dostu AI Suite II programı ile tek-tıklama aşırı performans optimizasyonu ile yükseltilmiş oluyor. Yenilikçi ve endüstri lideri ASUS Bu teknoloji evrimi daha iyi verimlilik, kararlılık ve performans için süper doğru voltaj ayarlama sağlar.

Ultimate Turbo İşlemci

ASUS AI Suite II programı ile performans salmak. TPU talaş hassas voltaj kontrolü ve Auto Tuning ve TurboV fonksiyonları ile gelişmiş izleme sunar. TurboV farklı durumlarda optimum performans için CPU frekansları ve oranları ayarlamak için sınırsız bir özgürlük sağlarken Auto Tuning otomatik olarak hızlı, henüz istikrarlı saat hızları için sistemi optimize etmek için kullanıcı dostu bir yol sunar..

Enerji Verimliliği All Around

AI Suite II programı aracılığıyla çip tasarrufu dünyanın ilk gerçek zamanlı bilgisayar güç haline dokunun. Otomatik olarak güncel PC yüklemesinde tespit ve akıllıca güç tüketimini azaltmak yoluyla toplam sistem çapında enerji optimizasyonu alın. Bu aynı zamanda fan gürültüsünü azaltır ve bileşen ömrünü uzatır!.

UASP ile daha hızlı USB 3.0 İletim

Yeni ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi UASP (SCSI Protocol Ekli USB), son USB 3.0 standardını destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde, USB aygıtın aktarım hızı önemli ölçüde zaten etkileyici hızlı USB 3.0 aktarım hızı ekleyerek,% 170’e kadar artırılır. ASUS yazılım otomatik olarak herhangi bir kullanıcı etkileşimi için gerek kalmadan uyumlu USB 3.0 çevre birimleri için veri hızları hızlandırır..

Kolay, Sorunsuz bir USB BIOS Flashback

USB BIOS Flashback hiç BIOS’u sıfırlamak için en uygun yol sunuyor! Bu overclockçuların bile mevcut BIOS veya işletim sistemi girmeden, kolayca yeni UEFI BIOS sürümlerini deneyin sağlar. Hatta böyle yüklü CPU ve bellek gibi temel bileşenleri olmadan çalışır. Sadece herhangi bir USB depolama takın ve 3 saniye boyunca özel düğmeye. UEFI BIOS otomatik olarak bekleme ATX güç kullanarak yanıp söner. Mükemmel rahatlık için sorunsuz güncelleme!.

Doğrudan BIOS Erişim A Dedicated Düğme

PC bir düğmeye basarak bekleme gücüyle olduğunda sık sık BIOS erişim gerektiren kullanıcılar için tasarlanmış, kolayca otomatik olarak BIOS girebilirsiniz. Bu defalarca DEL tuşuna basmak zorunda boot-up sırasında size zaman kazandırır. En iyi kolaylık ve rahatlık.

Gerçek zamanlı Ağ Bant Genişliği Kontrolü

bir on / off tek tıklama düğmesi ile, şu anda kullanılmakta olan uygulama, veri ve diğer programlar üzerinde öncelikli ağ bant genişliği vardır. Ayrıca, sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde profilleri yapılandırarak kolayca favori yazılım öncelik olabilir. Profilinde, programlar indirme ağ tıkanıklığı ve uzun kuyrukların oluşmasını önlemek için, belirli bir süre çalıştırmak için önceden planlanmış olabilir. Otomatik PPPoE ağ bağlantısı gelişmiş çevrimiçi kolaylık için bir tek adım kurulum sağlar. Genel olarak, sezgisel bir ağ bant genişliği kontrol merkezi bulunuyor..

Çift USB Bağlantısı, Çift Kolaylık

4 USB toplam 3.0 portları – ASUS ön ve arka panelde hem stratejik USB 3.0 kolaylaştırmaktadır. Hızlı USB 2.0 ‘dan 10 kata kadar hızlarda son plug & play bağlantı yaşayabilirsiniz. Bu anakart yüksek hızda bağlantı için büyük kolaylık tanıyor..

Ekstra Limanlar, Ekstra Hız ve Erişilebilirlik

Amd SB950 yongaseti özgün 6Gb / s veri transferi kadar teslim, yeni nesil Serial ATA (SATA) arabirimi destekler. ASUS gelişmiş ölçeklenebilirlik, daha hızlı veri alma ve mevcut otobüs sistemlerinin çift bant genişliği ile ekstra SATA 6Gb / s bağlantı noktası sağlar.

AMD ® Soket AM3 + Amd ® FX Serisi CPU kadar 8 çekirdekli için

M5A99FX PRO R2.0 Amd ® ??AM3 + / AM3 multi-core benzersiz L3 önbellek işlemci ve sunar iyi hız aşırtma yeteneklerini destekler daha az güç tüketimi ile. Bu çift kanallı DDR3 1866 bellek desteği, HyperTransport ™ 3.0 tabanlı sistem veriyolu üzerinden 5200MT / s veri transfer hızı sunar. Bu anakart aynı zamanda yeni 32nm üretim sürecinde Amd ® ??işlemcileri destekler.

AMD ® 990FX Chipset

Amd 990FX Yonga Seti 5200 MT / s HyperTransport ™ 3.0 (HT 3.0) arayüz hızı ve çift PCI Express ™ 2.0 x16 grafik desteklemek üzere tasarlanmıştır. Bu mükemmel sistem ve overclock performansı sağlamak için Amd AM3 + ve son multi-core işlemciler ile optimize edilmiştir..

Quad-GPU SLI ve Quad-GPU CrossFireX Desteği!

M5A99FX PRO R2.0 SLI ™ ve CrossFireX hem aracılığıyla çoklu-GPU konfigürasyonları getiriyor. Bu anakart olarak çoklu GPU konfigürasyonlarında PCIe tahsisini optimize, güçlü Amd ® ??990FX/SB950 platform özellikleri. Eğer daha önce hiç yaşamadığınız gibi bir marka yeni bir oyun stili bekleyin

Windows 8 Hazır

Donanım sürücüsü uyumluluğu test edilmiş ve güvence ile, ASUS, Windows 8 desteği için komple bir çözüm sağlar. Şimdi başlıyor, kullanıcılar ASUS donanım gelecek nesil işletim sistemi yaşayabilirsiniz, ve son sürücü sürümleri herhangi bir uyumluluk sorunları olmadan yayımlanan bir kez onlar kolayca yükseltebilirsiniz emin olabilirsiniz!.

CPU-Z Tüm Yeni Tasarım

ASUS CPU-Z CPUID tarafından yetkilendirilmiş özel ASUS sürümüdür. Bu eşsiz tasarımı ile orijinal versiyonunda olduğu gibi aynı işlevselliği ve güvenilirlik vardır. Gerçekten CPU ilgili bilgi ve teklik bildirmek için ASUS CPU-Z yepyeni bir görünüm kullanın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir