Android Tabanlı Kulaklık

Streamz Media şirketi, Android tabanlı, 1.6 GHz çift çekirdekli işlemcisi bulunan kulaklık sundu. Stramz, müzik çalar fonksiyonu bulunan ilk kulaklık olma özelliğine sahip ilk ve bu özelliği ile ilgi odağı olacak.

Kulaklık entegreli veya kablosuz yeni nesil kulaklıklar, oyun dünyasının giderek güçlenen akseaurları haline geliyor. Streamz Media ise bu alanda uç noktalarda gezinen bir ürün sundu.
Streamz kulaklık, 1.6 GHz işlemci hızında çift çekirdekli işlemciye sahip. Android tabanlı kulaklık, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı özelliklerinin yanı sıra, dahili belleğe bile sahip.
Dahili bellek sayesinde, kullanıcılar kulaklıklarına müzik, ses dosyası ve diğer verileri yükleyebilecek. Smart Wi-Fi ve Bluetooth sayesinde, Streamz akıllı telefon ve streo alıcılar gibi cihazları tespit ederek hotspot olarak kullanabilecek.
48 kHz/16-bit CD kalitesinde DAC (dijitalden analoğa dönüştürücü) kullanan Streamz ,müzik çalar içeren ilk kulaklık olarak tanımlanıyor. Streamz, 160 mW dinamik amplifikatör ve DAC sayesinde CD kalitesinde ses çıkışı veriyor. 4 GB dahili belleği bulunan kulaklığın hoparlör kısımları 50 mm genişliğinde.
Streamz’in nakliyatı, Mart 2014’ten itibaren 549 dolardan başlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir