Arena Bilgisayar güvencesiyle Molto’dan rengarenk ürünler

Arena Bilgisayar, kendi bünyesinde ürettiği Molto markasıyla rengarenk teknolojik ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Konuyla ilgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Arena Bilgisayar Güvencesiyle Molto’dan Rengarenk Ürünler!

Arena Bilgisayar, kendi bünyesinde ürettiği Molto markasıyla rengarenk teknolojik ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Birbirinden güzel capcanlı renklerden oluşan ürünler arasında kulak içi seramik kulaklık, kafabantlı kulaklık ve bluetooth speaker yer alıyor. Molto’nun hayata renk katacak ve günlük kullanım için biçilmiş kaftan olan bu ürünleri, kullanıcılar tarafından çok sevileceğe benziyor.

Molto Kafabantlı Kulaklık

Birbirinden canlı renklerde piyasaya sürülen Molto kulaklık, kafabantlı olarak üretildi.

Tasarımıyla dikkat çeken ürün, kulaklıklarının yumuşak bir yapıya sahip olmasıyla kolay ve konforlu bir kullanım sağlıyor. İçerdeki sesi hapsederken, dışarıdaki sesi de minimum seviyede izole ediyor. Yolda yürürken, spor yaparken ve yolculuk esnasında müzik dinlemekten keyif alıyorsanız Arena Bilgisayar’ın ürettiği Molto kulaklıklardan vazgeçemeyeceksiniz.
Molto_kafabantli_pembe-254
Satış Fiyatı: 75,00 TL

Molto Kulak İçi Seramik Kulaklık

Performans, tasarım, kullanım kolaylığı, rahat taşınabilirlik özellikleri ile dikkat çeken Molto seramik kulaklıklar ile, 3.5 mm girişli tüm cep telefonlarıyla müzik dinleyebilir, müzik dinlerken gelen aramalarınızı cevaplayıp kulaklığınızla konuşmaya devam edebilirsiniz. Tüm Mp3 player, tablet bilgisayar, notebook ve Pc lerde kullanabilir, rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz.

seramik kulaklık
seramik kulaklık

Satış Fiyatı: 49,90 TL

Molto Bluetooth Speaker

Arena Bilgisayar markası olan Amerikan bluetooth çip setli ve bluetooth sertifikalı Molto hoparlörler, dayanıklılığı ve kolay kurulum özellikleri ile dikkat çekiyor.

Molto hoparlörün dahili mikrofonu sayesinde telefon / konferans görüşmeleri yapabilir, yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonu, MP3/MP4 oynatıcı, bilgisayar, tablet PC vb. cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.

bluetooth speaker
bluetooth speaker

Diğer teknik özellikleri:

4-5 saat çalma süresi
600mAh şarj edilebilir batarya
3W Aktif BASS özellikli STEREO hoparlör
AUX girişi
Bluetooth V3.0
CE ve RoHS Sertifikalı
Satış Fiyatı: 75,99 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir