DSL-AC68U: ASUS’tan dünyanın en hızlı modemi iddiası ile geliyor

DSL-AC68U

ASUS sitesinde yeni ürünü ve dünyanın en hızlı modemi olduğunu iddia ettiği DSL-AC68U’nun görsel ve özelliklerini yayınladı.

ADSL,Fiber,VDSL,3G/4G desteklerinin yanında 1900Mbps toplam hızı ile şimdiye kadarki en yüksek kablosuz hızı vadeden modemin teknik özellikleri ise aşağıdaki gibi.

DSL WAN özellikli DSL modem, kablosuz router ve Ethernet girişi ile yerden kazandıran çift işlevli

ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo modemlerle rahatça çalışabilme özelliği

-1900 Mbps vri oranı ile 4K/UHD videoları sorunsuzca stream edebilme özelliği online oyuncular ve diğer geniş bant tüketicileri için büyük rahatlık sunuyor.

-Hem kablolu hem de kablosuz bağlantı için atanmış çift GPU sayesinde her iki tarafta da en geniş alan ve tutarlılığı sağlıyor.

-AirRadar özelliği sayesinde kapsadığı alandaki sinyal gücünü %150 oranında arttırarak 802.11a/b/g/n kullanıcılarına tam uyum ve destek sağlıyor.

-Multi-purpose USB 3.0 port supports file sharing, printers, 3G/4G dongle sharing and media streaming — with up to 10 times faster data transfer than USB 2.0

FTP, Print server, 3G/4G dongle’lar için kulanılabilecek USB 3.0 yuvası bulunuyor.

ASUS AiCloud sayesinde evinizdeki ağı internet bağlantısı olan dilediğiniz tüm PC, Android veya iOS cihazından görmenizi sağlayacak bulut sistemi mevcut.

DSL-AC68U
DSL-AC68U

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir