Eski nesil cihazlar Air 4820 ile yeni çağı yakalıyor

Evde video aktarımını kablosuz olarak yapabilmenin en kolay çözümünü Air 4820 sunuyor. Gerek mevcut modemler, gerekse Set top box’lar ile bağlayarak, Air 4820 ile 802.11ac performansının keyfini yaşamak mümkün.

Air 4820 benzersiz bir kapsama alanı ve performans sunarak ev kullanımı için yüksek çözünürlüklü (High Definition – HD) video aktarım çözümü ile öne çıkıyor.

Air 4820 ile daha geniş bir alanda, birden fazla sayıda cihaza, içeriğin 3 kat daha hızlı aktarılması ve HD kalitede kesintisiz video izleyebilirsiniz. Merkezi bir kutudan ağa bağlı TV, tablet ve mobil cihazlara aktarım yapılabilen Air 4820 ile aynı anda 10 cihaza HD video aktarımı yapılabiliyor.

Dünyanın en hızlı ve ilk Quantenna 802.11ac 11ac kullanan video erişim noktası olan AirTies Air 4820, hızı 600Mbps’den 1.7Gpbs’ye çıkaran en ileri teknolojiyi uygulamaya sokan, en küçük donanım tasarımına sahip. Kablosuz performansı ve kapsama alanını evlerin %100’ünde gözle görülür şekilde arttıran Air 4820 şık tasarımıyla, evinizde minimum yer kaplıyor.

eski-nesil-cihazlar-air-4820-ile-yeni-cagi-yakaliyor
Bir çift Air 4820, birden çok HD videonun her yerden kesintisiz aktarılması ile elde edilen yüksek performans sağlıyor. Eşzamanlı olarak 10 HD videonun rahatça kesintisiz aktarımını sağlayan ürün AirTies Mesh teknolojisi ile sinyal zayıflama sorununu da ortadan kaldırıyor. En gelişmiş kablosuz güvenlik sağlayan Air 4820 WPS tuşu ile en üst seviyede güvenlik ayarı yapılabiliyor. Ayrıca WPS sayesinde bilgisayar ağı üzerinde yapılan değişiklikler otomatik olarak kablosuz erişim noktaları üzerinde paylaşılıyor.

Elektrik hattı üzerinden evlerin farklı odalarına taşınan internet çözümlerine kablosuz ve daha hızlı bir alternatif olan Air 4820, kablo üzerinden aktarılabilen hızı kablosuz ortamda kullanıcılara sunabilen ileri teknolojiye sahip en yenilikçi ürünler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir