Logitech Kablosuz Hoparlörü X100 Kendi Küçük Ama!

Cebinizde taşıyabilecek kadar küçük olan fakat yüksek ses kalitesine sahip olan,kablosuz hoparlörü X100 Mobile Speaker ilginizi çekecek gibi görünüyor.

 

Logitech‘in aktif sosyal hayatı olan kişiler için özel olarak tasarladığı yeni taşınabilir wireless hoparlörü X100 Mobile Speaker, sınıfının en iyi ses veren hoparlörü olma özelliğine dikkat çekiyor.

lginç tasarımıyla dikkat çeken Logitech X100, Bluetooth bağlantı yeteneğine sahip ve pili, beş saat boyunca kesintisiz müzik sunabiliyor. Hoparlörde ayrıca, telefon görüşmelerini gerçekleştirmene olanak tanıyan dahili bir da mikrofon bulunuyor, günlük yaşantımızda olduça yardımcı olacak bir özellik.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, bağlan ve oynat deneyiminin keyfini en üst düzeyde çıkarmak için özel olarak tasarlanan Logitech X100 Mobile Speaker, aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşınız olacağı gibi,kompakt tasarımı sayesinde dilediğiniz her yere rahatça taşıyabileceğiniz X100, Bluetooth’u olan cihazlara kolayca bağlanarak, kaliteli müzik dinleme keyfi de sunduğunu belirtti.

Gri, sarı, turuncu, kırmızı ve yeşil olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip olan Logitech X100, mikro USB kablosuyla şarj edilebiliyor.

Şubat ayı itibariyle Türkiye’de 69 USD + KDV’den satışa sunulması beklenen Logitech X100 Mobile Speaker`ın hayatınıza oldukça yenilik katacağı düşünülüyor.

Logitech X1002

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir