MPOW Bluetooth 4.0 Katlanabilir Kulaklık

Ürün inceleme

Windows Phone’ler için Bluetooth stereo kulaklıklar piyasada , MPOW Bluetooth 4.0 Katlanabilir Kulaklıkları inceledik.

Katlanabilir kulaklık, iyi tasarım ve güçlü ses kalitesi ve 35 $ civarında fiyatı ile bütçe dostu bir ürün. Son zamanlarda test ettiğimiz MPOW kulaklık veWindows Phone, PC veya tablet ile incelediğimiz zaman performans olarak iyi bulmuştuk.

mpow-bluetooth-4-0-katlanabilir-kulaklik

Dizayn

MPOW kulaklık yukarıdaki iki cm genişliğindeki kulaklıklar ve menteşeler ile yumuşak, mat siyah kaplaması var. Menteşeler sıkıca genişletilmiş veya daraltılmış onların güzelliği biraz sertce tutunuyor olması. Katlandığında, kulaklık kesinlikle bir sırt çantasına veya çantada yerleştirmeyi daha kompakt ve daha kolaydır.
mpow-bluetooth-4-0-katlanabilir-kulaklik_1

Baş bandı uyması için menteşe de genişletilmiş, ancak bu süreç içinde, gerçekten düz bir tasarım, parlak metal bir parça ortaya çıkabiliyor.

MPOW Katlanabilir Kulaklık kontrolleri tek bir kulaklıkta dinlenme. Bir çok amaçlı düğme (bir saniye içinde bu konuda daha fazla), hacim ve oynatma kontrolü için çift düğme kontrü vardır. BirLED ışık kumanda düğmelerinin altında ve bir mikro-USB şarj portu sağ kulaklığın hemen altında.

mpow-bluetooth-4-0-katlanabilir-kulaklik_2
Çok fonksiyonlu düğmeler.

  • Aç / kapa: Basın ve onları aşağı açılması bir kaç saniye sonra tekrar kulaklık açılması bir kaç saniye boyunca basılı tutun. Sesli komutlar bu eylemleri onaylamak için mevcuttur.
  • Eşleştirme modunu başlatmak: kulaklık, kapalı tuşuna basın ve kırmızı ve yeşil LED yanıp sönene kadar düğmesini basılı tutun.
  • Oynatma kontrolü: ikinci düğmeleri ileri kontrol ve çok fonksiyonlu düğme kontrol duraklama geri özelliği.

Bildiğim kadarı ile çağrı özellikleri, MPOW sadece cevap olarak ve çok fonksiyonlu tuşa basarak çağrıyı bitirir.

MPOW katlanabilir kulaklık kafanın üstünde biraz sert duruyor, biraz kafanın üstünde yumuşak bir süngerimsi bir aparat yapılsaydı bence daha iyi olabilirdi.

mpow-bluetooth-4-0-katlanabilir-kulaklik_3
Pil ömrü on beş saat, ve tek bir şarjla hafta sonu kulaklık kullanarak on beş saatlik bir dinlenmeye sahip olabilirsiniz.

Genel olarak, MPOW Bluetooth Kulaklık Katlanabilir kulaklık sağlam yapılı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım ve konfor endişe ancak kablosuz kulaklık bir ekonomik odaklı olduğu için, MPOW kulaklık güzel ayarlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Performans

MPOW Katlanabilir Bluetooth kulaklıklar yüksek stereo dinleme, aptX codec ile Bluetooth 4.0 desteği. Bildiğim kadarıyla eşleşme işlemi ile ilgili olarak, benim Windows Phone, dizüstü bilgisayar veya Microsoft Surface RT ile MPOW kulaklık eşleştirme kesinlikle hiçbir sorun olmuyor. Tüm süreç birkaç saniyemi aldı ve ben müzik dosyalarını zevkle dinleyebildim.

mpow-bluetooth-4-0-katlanabilir-kulaklik_4

Ses ve video dosyası oynatma güçlü tonları ve saygın hacmi ile oldukça güzel seslendirdi. Bildiğim kadarıyla eller-serbest arama deneyimi ile ilgili olarak, MPOW kulaklıklar,  Çağrı özellikleri az ama size müzik dinlerken veya video izlerken bir çağrı almak mümkün olmanın rahatlığı sunuyor.

Genel İzlenim

MPOW Bluetooth Katlanabilir Kulaklık ses çalma ile oldukça güzel ses çıkrıyor. eller-serbest arama çözüm için yapacağım ama kulaklıklar müzik ve videoları dinlemek için daha güzel.

ürünü biraz kabaca  buldum,  ama benimle baya uyumlu.

Eğer kablosuz kulaklık üzerinde 100 $ harcamak istiyorum derseniz sizin daha güçlü ürünler alabilirsiniz, genel olarak, MPOW dikkate değer. MPOW Bluetooth kulaklık  Amazon.com ‘ yaklaşık 35 $.

 

Resimler: windows phone central

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir