Mükemmel Tarayıcı WORKFORCE DS-510

Yüksek hızlı tarayıcı

 

Bu belge tarayıcısı, kompakt olması nedeni ile az yer kaplar ve dakikada 26 sayfa / 52 görüntüye ulaşan tarama hızı ile 200 hatta 300 dpi’de renkli veya mono tarama yapma özelliğine sahiptir.

Bu özellikler donanım JPEG sıkıştırma ile de birleştiğinde büyük hacimli tarama işleri daha hızlı sonuçlanır. İsteğe bağlı olan Ağ Ara birimi Ünitesi 1 ile WorkForce DS-510, ofis ve departman ağları arasında paylaşım için idealdir.

 

Belge iş akışı

 

Epson Document Capture Pro, bu ofis tipi tarayıcıyı belge yönetim sisteminize kolaylıkla dahil etmenizi sağlayarak iş akışınızı hızlandırır ve taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmenize ve belge havuzunuza dağıtmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak barkod tanıma ve Bölgesel OCR özellikleri, dosya adlandırma ve klasör oluşturma gibi yüklü belge süreçlerinizi otomatikleştirmenize yardımcı olur. TWAIN, ISIS ve WIA sürücü desteği sayesinde WorkForce DS-510‘u entegre etmek oldukça kolaydır.

 

Verimlilik

Epson Scan yazılımı, çoklu belge boyutu algılama, metin geliştirme ve otomatik çarpıklık giderme dahil sunduğu birçok gelişmiş belge görüntüleme özellikleri ile etkinliği ve verimliliği arttırır.

 

Ağ paylaşım

Ağ Ara birimi Ünitesi ile birden fazla kullanıcı arasında paylaşabilirsiniz. Document Capture Pro yazılımı ve Ağ Ara birimi Ünitesi ile birlikte ‘Microsoft SharePointTM‘e tara’ gibi ‘hedefe tara’ iş komutlarını ihtiyaca göre düzenlemenize imkan verir.

 

 

TEMEL ÖZELLİKLER

 

  • Yüksek hızlı tarayıcı: Dakikada 26 sayfa – 52 görüntüye kadar
  • Kolay entegrasyon: Epson Document Capture Pro uyumlu
  • Sorunsuz: Gelişmiş besleme teknolojisi
  • Ağa bağlanabilir: İsteğe Bağlı Ağ Ara birimi Ünitesi
  • Çevre dostu: ENERGY STAR onaylı 1

 

WORKFORCE DS-510 Videodan inceleyebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir