Windows Ram Kullanımı Düşürme

Windows Ram Kullanımı Düşürme

Windows, ram kullanımını düşürün..özellikle windows 7 ve vista için yapmanızı tavsiye ederim…Programı buradan indirin..
http://download.cnet.com/Advance … 086_4-10407614.htmlKurulumu yaptıktan sonra programı açın ve ”Çare!” nin altında ki ”Yardımcı Programlar”a tıklayın..
yanda açılan simgeler den ”Game Booster” e tıklayın…ilk açıldığında
http://download.cnet.com/Advance … 086_4-10407614.html
bu siteye girecek , bu siteden ”Free Download” a basıp programı indiriyoruz ve kuruyoruz.Artık Advanced SystemCare den yardımcı programlarda ki Game Booster e tıkladığımızda
direk sistemi hızlandırmak için pencere gelecek..


Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.
”Oyun Kipine Geç!” e tıkladığımız zaman sistemimizi optimize ediyor, gereksiz programları kapatmamızı
sağlıyor..ram de %6 lık bir performans artışı sağlıyor..
Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:
Spyware Kaldırma:Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölümsayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.

Windows Ram Kullanımı Düşürme


Kayıt Düzeltme:Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasızkayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanmasısağlanır.
Gizlilik Süpürme: Birçok program enson çalışılan dosyaları “geçmiş” adı verilen bölümlerde kullanıcılarındaha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internettarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan enönemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak dahahızlı hale gelir.
Çöpdosya Temizliği:Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sisteminyavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulurve sistemden temizler.
Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:
Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
Güvenlik Savunma:Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınızakurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlıyazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Disk Birleştirme:Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayanbilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilkgünkü gibi yapabilirsiniz.
Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Bilgisayarınızdakiyavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeligirişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilkgünkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan buprogram ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

PROversiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tümişlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamenunutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayanprogram ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Veayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilirve sisteminizi optimize edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir