Dünyanın Tanınmış Bilim Adamları ve Araştırmacıları İstanbul`da Buluşacak

Fce,yani Yakıtlar ve Mühendislikte Yanma KOnferansına bu yıl dünyanın en tanınmış bilim adamları ve araştırmacıları İTÜ de konuyu tartışacak.

Geleceğin Yakıt teknolojileri ve alternatifleri için istanbul Teknik Üniversitesi`de tartışılacak.Bu konferansa Sakarya Üniversitesi`den Doç.Dr. Hakan Soykan, İTÜ öğretim üyesi Prof. Cem Soruşbay Ve Shell Yakıt Teknoloji gurubu Yöneticilerinden Prof.DR. Roger Cracknell ve kOnuyla ilgili dünyanın en önde gelen bilim uzmanları ve araştırmacıları istanbul`a gelecek.

TUBİTAK ve Shell tarafında da desteklenen, 2014 ocak 20-22 tarihleri arasında gerçekleşecek olan konferansta geleceğin yakıtlarının kullanılacağı modern teknolojiler sergilenecek.Bir çok muhendisler,akdemisyenlerin ve konuyla ilgili bu bölümün öğrencilerinin katılmasının yoğun olarak katılmasının beklendiği 2014 FCE konferansında, güncel teknolojive yakıtlara ait bir çok sunum ve makale yer alıcak.Ayrıca konuyla ilgili bir çok yabancı bilim adamıda enerji kaynakları ile ilgili bilgiler verecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir