Acer Telefonlarını MWC’de Tanıttı

Yeni Acer Liquid Z4 Akıllı Telefon ile Hayatı bir Dokunuş Daha Yaşayın

 

  • Yeni Acer Liquid Z4’ün kompakt ve şık 4 inç ekranı, internette gezinme, sosyal paylaşım ve resim çekmek için ideal.
  • İki farklı renk seçimiyle çarpıcı tasarım; Titanic Black ve Essential White.
  • Gerçek zamanlı gelişmiş çoklu görevler için AcerFloat™ uygulamaları.
  • Otomatik odaklı ve LED flaşlı 5MP kamera.

Liquid Z serisinin başarısının ardından, Barselona Mobil Dünya Kongresi’ne katılan Acer, fotoğraf çekmek, internette gezinmek ve sosyal medyayı kullananlar için tasarlanan kompakt 4 inç akıllı telefonu yeni Liquid Z4′ü tanıttı.

Liquid Z4 hareket halindeyken tutulmasını kolaylaştıran pürüzsüz kenarlara sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca 130 gram ağırlığında olan Liquid Z4 kompakt bir tasarıma sahiptir ve 9,7 mm kalınlığıyla elinize veya cebinize rahatça yerleşir.

acer-telefonlarini-mwcde-tanitti_1

DTS Sound™ teknolojisi tarafından desteklenen ön hoparlör daha zengin bir deneyim sunar. AcerRAPID™ tasarımı kullanıcıların ekranıetkinleştirmelerine ve/veya uyandırmalarına, kamerayı başlatmalarına, fotoğraf çekmelerine, ana ekrandan uygulamaları başlatmalarına ve telefon çağrılarını son derece sezgisel bir şekilde cevaplayabilmelerine izin vererek “tek elle” kontrolü daha da efektif hale getiren kişisel bir kumanda işlevi görür.

Zarif, parlak ve ipeksi yüzeyinin altında Android 4.2.2 işletim sistemini kullanan Liquid Z4, kullanıcılara çift çekirdekli 1.3 GHz işlemci, 4 GB dahili kullanım depolama, Wi-Fi, entegre GPS ve LED flaşlı 5 megapiksel kamera gibi birçok özellik sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir