Ahşap telefon ve tablet

İnsanlar akıllarına ne gelirse yapmaya çalışıyor , insan bilgisi olduğu sürece malzemesi de varsa yapabileceği şeylerde çoktur. Biri canı sıkılır elindeki malzemeyle tablet yapar , diğeri ise ahşap cep telefonu.

Motorola canı sıkılan müşterilerine yeni bir telefon yaptı ,bu telefon ahşaptan 4 tane seçenek sunuyor ve inter sayfasında müşteriler kendileri istediklei gibi tasarlıyor ,hani ahşaptan olursa daha ucuz olur demeyin ,fazlasını vereceksiniz, üstüne 75$ la 100$ arası  ekstra harcama yapacak ,4 çeşit olacakmış ve Moto X 4.7 inç 1280 x720 ekrana sahip. İşletim sistemi olarak Android 4.4 Kitkat ile geliyor. Bu işletim sistemini 2 GB RAM ve 1.7GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci destekliyor. Moto X’in ahşap gövdesinde fotoğraf ve video meraklılarını doyuracak 10 megapiksellik bir arka kamera ve 2 megapiksellik bir ön kamera mevcut.
pipad-raspberry-pi-tablet-1
PiPad Michael Castor yaptığı ahşap tablete verdiği ad Raspberry Pi .350 $ dolara yaptığı toplama tabletini uçağa sokup filim izlemiş .
pipad-3_1Raspberry Pi 5V’ı kapalı çalışan bir 10.1-inç dokunmatik ekran bulmak oldu. Tablet aynı zamanda bir cep telefonu şarjı ve şarzı yaklaşık altı saat sunuyor 10,000 mAh pil.
pipad-2_1

önümüzde aylarda yeni akım ahşap moda olaca gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir