Apple dan Android telefonu mu üretecek?

Apple dan Android telefonu mu üretecek?
Apple’ın kurucularından olan Steve Wozniak, Apple’ın Android işletim sistemine sahip telefon üretmesi gerektiğini belirtti

Apple’ın kurucularından olan Steve Wozniak, Apple’ın Android işletim sistemine sahip telefon üretmesi gerektiğini belirtti.

Apple’ın bugünlere gelmesinde Steve Jobs ile birlikte büyük bir rol oynayan Steve Wozniak arada yapmış olduğu açıklamalarla herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz aylarda Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin lansmanında gözükerek herkesi şaşırtan Steve Wozniak, bugün ise Apple’ın Geliştiriciler konferansında Wired’a bir röportaj verdi ve Wozniak yapmış olduğu açıklamalarla yine gündem yaratmayı başardı Şu an hiçbir şeyin Apple’ı Android pazarının dışında tutamayacağını belirten Steve Wozniak, aynı anda iki pazarda da bulunabilecek güçte olduklarını ve Apple’ın Android işletim sistemli akıllı telefon üretmesi gerektiğini söyledi.
Bunların yanında Wozniak, Apple’ın ikinci büyük uygulama pazarı olan Android’den uzak durmasını gerektiren hiçbir şeyin olmadığını da ekledi.
k.internethavadis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir