Apple mayıs ayında iPhone phablet müjdesi

Çin kaynaklı haberlerde Apple in iPhone 6 – Eylül – 5.0-inç artı ekranı çıkarmayı planlıyor ve yeni A8 işlemci ya da yenilenmiş A7 işlemciye sahip olacak.

iPhone 6’nın ise öncüllerinden daha ince olacağı tahmin ediliyor. iPhone 5S akıllı telefonların fiyatlarında ise, phablet’in piyasaya çıkacağı Mayıs ayında büyük bir düşüş olacağı öne sürülüyor.

Güney Korel kaynaklarda ise iphone 6 (karşılaştırma yapılnca, iPhone 5S kalınlığında 7.6 mm) kalınlığında sadece 6 mm inceliğinde olacak. Bunun yanında kaynaklar, Apple’ın yeni nesil iPad modelinde kullandığı isim stratejisini izleyeceğini ve yeni nesil iPhone’un adının iPhone Air olacağını belirttiler.

iPhone geliştirilmiş Dokunmatik ID parmak izi-biyometrik teknoloji, dayalı (sert ekran ambalaj görebilirsiniz Safir kristal ) ve geliştirilmiş iSight kamera. yeni yeteniği ile ‘Burst modu’ özelliği ile (Apple son zamanlarda Avustralya tabanlı kamera teknolojisi başlangıç ​​şirketi Snappy Labsın) alarak saniyede 20-30 kare yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir