ASuS`tan Bir Yenilik Daha

ASUS ZenFone ailesi,akıllı telefon dünyasında oldukça yenilik katacağa benziyor. Fikirlerinizi değiştirip sizi cezbedecek gibi görünüyor.

Oldukça buyuk Özelliklere sahip olan bu telefon, ASUS`un 4 inç ile 6 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip olan yeni ZenFone serisi benzersiz teknolojilere ve özel olarak geliştirilen ZenUI arabirimine de sahip olması buyuk ölçüde yararlı.

6 ocakta tanıtılan ZenFone Serisi,4 inç ile 6 inç arasında değişen ekran boyutları ve çarpıcı renk seçenekleriyle ayrıca ZenFone, ASUS akıllı cihazlara özgü yeni kullanıcı arayüzü ZenUI ile geliyor.Bir Çok menü seceneği cihazla uyumlu renkli tema seçenekleri, basitleştirilmiş ikon ve kolay kullanımı ile hayatınıza oldukça rahatlık katacaga benziyor.

Peki ZenFone Serisine Şöyle Bir Göz Atarsak;
*ZenFone 4 – Hareketli bir yaşam tarzı için ince, hafif ve güçlü

ince ve şık bir tasarımda olan ZenFone 4,geniş 4 inç büyüklüğündeki ekran,4, 5.0 MP çözünürlük, 115 gramlık tasarım ve 5 ayrı çarpıcı rekte olup genç ve genç hissedenler için uygun bir seçenek gibi görünüyor.

Asus2
*ZenFone 5 – Geniş HD ekran ve yüksek mobiliteye sahip tasarım

Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle,hızlı ve düşük enerji tüketimli 2.0 GHz hızındaki Intel Atom Z2580 işlemci, dijital kamera performansı sunarken, kendi portrelerinizi çekmeniz için 2.0 MP’lik keskin bir ön kameraya ve ZenFone 5, 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğe sahip 5 inç’lik geniş IPS ekrana ve en ince bölgesinde sadece 5.5 mm kalınlığa ulaşan çarpıcı tasarıma sahip.Vakit nakit diyenler için uygun bir seçenek olabilir..

Asus3

* ZenFone 6 – Harika 6 inç HD ekranda üretkenlik ve eğlencenin birleşimi

Kullanıcılara detaylı görüntüler sunan 6 inç’lik bir HD ekrana sahip,ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ana kamera, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle ve ZenFone 6, kulaklıkla film izlerken veya oyun oynarken çok daha çarpıcı bir deneyim sunan sanal çevresel ses teknolojisini de destekliyor.

Asus4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir