BlackBerry’den 500 tane özel telefon ‘Porsche Design’

Dokunmatik Porsche Design P’9982 akıllı telefondan toplamda 500 tane üretildi.

 

 BlackBerry iş birliği kapsamında Londra Harrods dünya lansmanı yapılan tam dokunmatik Porsche Design P’9982 ve toplamda 500 tane üreten ve sadece Harrods mağazasında satışa sunulan timsah deri seçeneği akıllı telefonlar, teknoloji dünyasına damgasını vurdu.

Uzmanlar tarafından ileri teknoloji ile özenle tasarlanan P’9982, BlackBerry 10.2 İşletim Sistemi,  eşsiz bir deneyim sunuyor. 

  ‘BU MODELİMİZDE İDDİALIYIZ’

    Porsche Design Grubu CEO’su Juergen Gessler.  Harrods bulunan Porsche Design mağazamızda ilk üniteler çok kısa bir süre içerisinde boşaldı. akıllı telefon dünyasına ilk adımımız olan P’9981‘in üzerinde başarı yakalayacağımızı kanıtlıyor. İlk Porsche Design akıllı telefonda olduğu gibi lüksün mühendisliği, güçlü performans ile birleşiyor, fakat geliştirdiğimiz modelimiz ile daha da iddialıyız.

BlackBerry ile olan ortaklığımız, ikonik stilimizi güçlü bir şekilde yansıtmamızı sağlıyor.” diye açıklama yaptı. 

 P’9982’DE NE GİBİ ÖZELLİKLER VAR

P’9982 sahipleri, özel PIN numaraları ile Porsche Design akıllı telefon sahipleri arasında ayırt edilebiliyor.

Kullanıcılar, Priority Hub akıllı fonksiyonu sayesinde tüm konuşmaları, bildirimleri yönetip, mesajları filtreyerek, önemli konuşmalara ulaşımı pratik hale getirirken, gelişmiş klavyesi, çok kullanılan kelimeleri hafızasına kaydedip, bir sonrakini tahmin ederek yazım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca ekran paylaşma fonksiyonu (BBM Video with Screen Share) ekrandaki görüntüyü karşısındaki ile paylaşmanın yanı sıra, Camera Time Shift ve Story Maker ile hiçbir düğmeye basmadan fotoğraf çekebiliyor. Gelişmiş BBM (BlackBerry Messenger) sayesinde mevcut programı kapatmadan, mesajlara anında yanıt verebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir