Cep telefonundan etek

Teknoloji insana hayatı kolaylaştırdığı için yeme içme gibi bir noktaya geldi ..
Şehirli insanları herşeyin kolayına kaçıyor,teknoloji buna çok çok yardım ediyor.
İnsanlar modaylan da teknolojiyi takip ediyor artık .

İleri teknoloji ürünler ve bazı aksesuar ve kıyafetler Londra Moda haftasında podyuma çıkacak. İçlerinden modayla teknolojinin karmasından tekstil sanayi,ileri teknoloji firmaları birbirleriyle çalışıyor,cep telefonu şirketleride cep telefonların kıyafetlere dikilmesine başlandı. Bu etek nokia lumia 1520 ve 1020modellerle üretilen etek,mOda tasarımını Fyodor Golan ve tasarım merkezi Kin’in üç ay süren çalışmalarının ürünü. Haliyle bu telefonların şarza ihtiyajı var buda epey sorun olmuş

Her bir telefon ekranında büyük bir resmin farklı parçaları yer alıyor ve eteği taşıyan manken hareket ettikçe ekrandaki resimler de değişiyor. Bu da kumaşın ileri geri hareket ederken gölgelerden dolayı renk değiştirmesine benzer bir görünüm yaratıyor.
Nokia Marka Laboratuvarı’ndan Annie Kearney, firmanın uzun bir zamandır modayla iç içe olduğunu belirtip “Bu sanatın teknik çalışmasıdır” diyor.

“Moda ve teknolojisinin olanaklarıyla deney yapmak istedik. Bu telefondan yapılan bir etekten çok daha ötesi, teknolojinin etrafındaki dünyayı nasıl etkileyebileceği ve o dünyadan nasıl etkileneceğiyle ilgili.”
Teknoloji ile modanın birbiriyle beraber ilerleyeceği kesin bunu modaylada takip edeceğiz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir