Eskisini getir, yeni iPhone 5S’i götür

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefi ile faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılmaya devam ediyor.

Vodafone Türkiye’nin akıllı cihaz seçmeyi, almayı ve kullanmayı kolaylaştıran Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) kapsamında sunduğu yeni hizmet sayesinde çalışır durumdaki eski iPhone telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ne getirenler, yeni iPhone 5S’e Vodafone Red avantajları ile sahip oluyor.

Uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılayan, her şeyin baştan tam olduğu Vodafone Red dünyasında, çalışır durumdaki eski iPhone 4 veya iPhone 4S telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ne getiren abonelere, Vodafone Red avantajları ile anında iPhone 5S’e anında terfi fırsatı sunuluyor. Eski iPhone’lar anında KDV dahil 360 TL’ye geri alınıyor.

24 Mart’tan itibaren Türkiye’deki tüm Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli olacak kampanya, numarasını Vodafone Red’e taşıyan veya Vodafone Red tarifelerini kullanan abonelerin hizmetine sunulacak.

fatih-uysal_35

—————————————————————————————–

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konu hakkında şunları söyledi:

Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarını abonelerimiz için kolaylaştıran teklifler sunuyoruz.

Mobil iletişimin dinamizmini abonelerimize yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilmelerini kolaylaştırıyoruz.

Yeni projemiz ile, eski iPhone’larını yenisi ile değiştirmek isteyen abonelerimizin farklı kanallar aramalarına gerek bırakmıyoruz. Abonelerimiz eski iPhone’larını anında Vodafone Red avantajlarıyla iPhone 5S ile değiştirebiliyor.

Bu vesile ile teknoloji’yi yakından takip etmek isteyen herkesi Vodafone Cep Merkezlerine davet ediyoruz.”

 

Kaynak: teknolojioku

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir