General Mobile Elite Özellikleri

Discovery 1 bu yıl piyasaya çıkacak Discovery 2 ile büyük ilgi gören General Mobile, yeni amiral gemisi Elite ile zirveye oynayacak.

Elite  özelliklerine bakacak olursak, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe 5.5 inç boyutlarında Gorilla Glass 3 le korunan bir ekranı bulunuyor. 2.5 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Quallcomm’un Snapdragon 800 serisinin en hızlı versiyonu olan Snapdragon 800AC yonga seti bulunuyor.

 

Grafik birimi olarak  Adreno 330 kullanılıyor. Bu grafik birimi Snapdragon 800 serisinde en hızlı grafik birimi oluyor. Ayrıca cihazda 32 GB dahili depolama alanı, 3 GB RAM bulunuyor. Ön kamerası tam 8 megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamerası 16 megapiksel çözünürlüğe sahip. Pil değeri  2.500 mAh değerinde. İşletim sistemi olarak Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü kullanılıyor.

 

General Mobile Elite, bu özellikler ile zirveye oynayacağı kesin gözüyle bakılıyorken fiyatının ise rakiplerine oranla uygun olacağı belirtiliyor. Çıkış tarihi olarak Mart ayı beklenirken, kullanıcılar şimdiden merakla beklemeye geçmiş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir