Gresso’nun lüks telefonları piyasada

  Mobil teknoloji üreticileri arasındakı donanım, sağlamlık, yarışının yaşandığı günümüzde, yarışta bir ortak daha katıldı. Akıllı lüks telefon tüketicilere yönelik hazırladığı telefonlarıyla tanınan Gresso firması, Android işletim sistemi ile çalışan cihazını tanıttı.

Gresso Radical R1, R2 ve R3 olmak üzere üç farklı lüks akıllı telefon olarak ortaya çıkan modellerin her biri farklı özellikleriyle göz kamaştırıyor. Yaklaşık dokuz saat boyunca yüksek teknolojili makinalar ile öğütülen 5. sınıf titanyum ile kaplanan Gresso Radical R1′in, arka tarafında siyah renkli bölgelerinde Gorilla Glass parçaları bulunuyor. Çiziklere ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı olan bu telefonun ön tarafında yer alan tuşlar ise alüminyum kaplamalı. Söz konusu cihazın Radical R2 ve Radical R3 modelleri ise hem altın hem de titanyum kaplamalı olmasıyla değerine değer ekliyor.

  Cihazın teknik özelliklerinden bahsedersek ; Gresso Radical R1, 4.5 inç büyüklüğünde veqHD çözünürlüğünde (245ppi) ekrana sahip. Android 4.1.2 Jelly Bean ile çalışan cihaz, gücünü1.2GHz saat hızında çalışan işlemciden alıyor.

gresso-radikal-r1

 Arka tarafında sahip olduğu 8 MP’lik kamerası ile 1080p video kayıt yapabilen telefon, 32 GB dahili depolama alanı sunuyor. Gresso Radikal R1′in ilginç olan bir diğer özelliği ise çift SIM kart desteği sunması. Gresso Radikal R1 için yaklaşık 1.800 dolar talep edilirken, diğer varyantlar içinse 2.300 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürdüler.

Gresso’nun-lüks-telefonlari-piyasada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir