Handheld Group`dan Nautiz X1

Çok sağlam bir telefon olarak karşımıza çıkıyor.Bu telefona istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

Handheld Group‘u daha önce duymamış olabilirsiniz ama bu şirket dünya çapında hızla büyümeye devam ediyor.Dayanıklı bilgisayarlar,akıllı telefon ve PDA üreticisi olarak tanıyabiliriz.Bu firma yakın zamanda Nautiz X1 ürünlerinin dağıtımına başladı. Nautiz X1’in “dünyadaki, genel kullanıma sunulan, en dayanıklı akıllı telefon” olduğunu iddia ediyor. Nautiz X1, işlevsel olmanın yanı sıra, pek çok kişinin başına dert olan, darbe ve düşmelere karşı dayanıklılığı ile de övünüyor.
İnce ve zarif tasarımı ile göze batan ve bir çok dış etkenlere karşıda dayanıklı olan bu telefon,sudan etkilenmemesi,toz tutmaması,darbe dayanımı gibi bir çok özelliği ile Nautiz X1 gayet iddalı gibi görünüyor.

NX1t

Handheld Group’un ürün yöneticisi Jogan Hed, “Firma olarak sağlam cihazlar üzerine yoğunlaşıyoruz ve biliyoruz ki müşterilerimiz, tüm ürünlerimizin içten dışa sağlam olmasını bekliyor. Nautiz X1 de bu konuda bir istisna değil – bir ultra-sağlam bilgisayarın dayanıklılığı ve güvenilirliği ile üretilmiş durumda. İnsanlar, akıllı telefonlarını giderek daha fazla ve hemen her yerde kullanıyorlar ve hareketlilik ve bağlantıya her an, her yerde, tüm çevreler ve hava koşullarında sahip olmak istiyorlar. Nautiz X1 ultra-sağlam akıllı telefon, bu durum için akla gelebilecek ilk seçenek, çünkü tüm bu durumlarda çalışmak üzere üretildi” cümleleri ile telefonun tanıtımını yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir