Hp den 2 yeni model geliyor

Hp den 2 yeni model geliyor

Önceki  üretim macerasında hüsrana uğrayan dev şirket, “dev gibi” 2 yeni ceple dönecek.

 

HP cep telefonu pazarına dönmeye hazırlanıyor. Haberlere göre HP,  iki farklı cep üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri Slate 6 diğeri Slate 7 VoiceTabHP,  önceden  yaşadığını tecrübe etmek istemediği için bu kez temkinli. O nedenle ilk olarak, sadece Hindistan pazarını yöneliyor.

 

HP‘nin iki yeni Android’li cebinin özellikleri de sızmaya başladı. Slate 6, isminden anlaşılabileceği gibi 6 inç boyutunda bir ekranın sahibi olacak. Diğer cep olan Slate 7 VoiceTab ise 7 inç boyutunda, Asus PhonePad‘lerine benziyor. Her iki cep  Android Jellly Bean işletim sistemiyle çalışacak, boyutlarına bakacak olursak, cepten ziyade “phablet” olarak anımsanacak.

 

1280 x 720 piksel çözünürlüğünde olacak olan Slate 6‘nın yanı sıra Slate 7 VoiceTab 1280 x 800 pikseli destekleyecek. Her iki cep 4 çekirdekli işlemciye sahip olacak, 16 GB dahili hafızayla gelecek. Diğer yandan microSD kart desteği de bulunacak olan ceplerin hafızası 32 GB daha eklenecek.

 

Ön tarafında stereo hoparlörler Slate 6 ve Slate 7 VoiceTab, 2 MP ön kamera, 5 MP de arka kamera olacak. HP tarafından şu an için başka bir duyum yok;  Detaylar elimize ulaştıkça size anında bildireceğiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir