HTC çift Kameralı Modeli Yalanladı

Dün Twitter kullanıcısı @HTCFamilyRU tarafından ortaya çıkarıldığı söylenen 2 kameralı HTC M8 (One 2) görüntüsü HTC tarafından resmen yalanlandı.

 

Dün ortaya çıkan, teknoloji dünyasında kısa sürede sansasyon yaratmayı başaran çift kameralı HTC One 2 görüntüsü, HTC’nin Hollanda bölge sorumlusu Mark Moons tarafından Twitter aracılığıyla yalanlandı. “Birileri Photoshop yapıyor” şeklinde tweet atan Moons’un tweetini çift kameralı M8 için attığı tahmin ediliyor.

@HTCFamilyRu tarafından ortaya çıkarılan görüntülerde M8 olduğu iddia edilen cihazın HTC One olduğu, ufak bir photoshop çalışmasıyle kamera ve flash sayısının ikiye çıkartıldığı, HTC ile anlaşması sonlanan Beats Audio’nun simgesinin kaldırıldığı detaylı analizler sonucunda anlaşılabiliyor.

 

Kullanıcıları Şaşırtmıştı

Cihaz dün ortaya çıktığında kısa sürede bir çok ülkede teknoloji siteleri nin ana sayfasında yer almış, üstteki kameranın ne işe yarayacağı anlaşılmaya çalışılmıştı. Gece, gündüz için ayrı lensler, 3D kamera söylentileri hızla yayılsa da, bu söylentiler kısa sürdü,  fotoğraf üzerinde oynandığı anlaşıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir