HTC One -Cep Telefon Özellikleri ve Fiyatı Kaç TL

HTC One -Cep Telefon Özellikleri ve Fiyatı Kaç TL   

HTC, yeni One modelini ne zaman ön sipariş ile şatışa sunacağını duyurdu. Çift sim kartlı HTC One ne zaman çıkacak? Çift sim kartlı HTC One çıkış tarihi Çift simkartlı HTC One Özellikleri ve fiyatı Kaç Tl?

htc-one-cep-telefon-ozellikleri-ve-fiyati-kac-tl_

HTC, yeni One modelini 2014 nisan ayında ön sipariş ile şatışa sunacağını duyurdu.

Dünyanın mobil teknoloji üretimi yapan en büyük firmaları arasında bulunan HTC, Çift SİM kartlı  802wseri nolu HTC One modelinin Nisan ayında Amerika da ön siparişe sunulacağını bildirdi. Temelde HTC One ile aynı görünüme sahip olan telefon çıkarılabilir arka kapağa sahip. Arka kapağı çıkardığınız da çift SİM kart slotu ve dahili depolama alanını genişletmeniz için microSD kart yuvası bulunuyor.

Alüminyum kasa yapısına sahip çift SİM kartlı HTC One  4.7-inç Full HD ekran, 1.7GHz dört çekirdekliişlemci, 2GB RAM, 4 megapiksel UltraPixel kamera ve 2.300 mAh bataryaya sahip. Arka kapakçıkarılabilir olsa da, kullanıcıların batarya’yı çıkarmasına izin verilmiyor. 64GB’a kadar microSD kartdesteği sunan cihazı eğer İngiltere’de iseniz 32 GB dahili depolamaya sahip bu versiyonu 494,99 pound fiyat etiketi ile ön sipariş verebilirsini.
Yekpare gövdeye sahip HTC One’ın arka kapaklı ve bununla bağlantılı olarak çeşitli kart desteklerinesahip bir tür edition modeli ilk kez Çin’de satılmaya başlanmıştı. Daha sonra modelin kırmızı renklialternatifi de Japonya’da büyük ilgi görerek satıldı. Çift SIM destekli, klasik renkli (gümüş rengi)modelin İngiltere için de ön siparişleri kısa bir süre önce alınmaya başlandı.

Çift SIM kart (microSIM) uyumlu HTC One’ın İngiltere dışında diğer Avrupa ülkelerinde satışına da yakın zaman içinde başlanacak. 64 GB’a kadar microSD kart desteği de sunan çift SIM’li HTC One, böylelikle 32 ve 64 GB’lık dahili depolama alanlı alternatiflerine ek olarak 64GB’a kadar hafıza desteği de sağlayabiliyor. Yani ilgili HTC konfigurasyonu, toplamda 128 GB depolama alanını kullanıcılarınasunabiliyor.
HTC One klonu

Cihazın diğer özellikleri ise ülkemizde satışı devam eden HTC One ile tamamen aynı; 4.7 inç Full HDekran, 1.7 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemci, 2 GB RAM, ultrapiksel arka kamera, 2.1 megapiksel ön kamera ve 2300 mAh batarya.

Android sürümü ise beklenildiği üzere Sense 5 arayüzüyle birlikte 4.1.2 (Jelly Bean) şeklinde;Android 4.4 (KitKat) ise bu model için yakında kullanıma sunulabilir.
Türkiye fiyatı 2000 TL üzerinde olabilir

Çift SIM’li HTC One’ın Türkiye pazarına da yakın zaman içinde gelmesi bekleniyor. İngiltere’de ön sipariş fiyatı 494 Euro olan cihazın Türkiye fiyatının 2000 TL üzerinde olmasına kesin gözüyle bakılıyor

HTC, popüler akıllı telefonu One’ın altın renkli sürümünü satışa sunacağını duyurdu

 

HTC, One”ın altın sarısı sürümünü duyurdu. Telefon, rakipleri iPhone 5S ve Galaxy S4 gibi altın sarısı kulübüne katılıyor.

HTC, daha önce gerçek 18 karat altından yaptığı 5 adet One”ı satışa sunmuştu. Bugün duyurulantelefon ise, altın renkli alüminyumdan yapılmış ve aynı renkteki Galaxy S4 ve iPhone 5S”e kıyasla daha güzel görünüyor.

Altın sarısı HTC One, gri, siyah ve kırmızı modeller ile aynı teknik özelliklere sahip: 4,7 inç 1080pekran, 4 MP UltraPixel kamera ve dört çekirdekli işlemci.

Telefonun çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmadı ancak, HTC Avrupa”da birçok GSM operatörü tarafından satılacağını doğruladı.

“Optimus” isminden kurtularak, yeni amiral gemisinde yoluna yalnızca “G2” ismiyle devam eden LG, Qualcomm işbirliği ile ortaya çıkarttığı yeni akıllı telefonuyla uzun bir süre konuşulacak gibi görünüyor. İlk bakışta, akıllı telefonda yüksek performansı hedefleyen kullanıcıların beklentilerini Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisi ile rahatlıkla karşılayacak gibi görünen LG G2, bakalım detaylarında bizlere neler sunuyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan LG G2, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip.İncelediğimiz modeliyle beyaz renkte olan G2, plastik bir kasadan oluşuyor. Plastik kasalıtelefonlardan uzak duran kullanıcılar G2’yi bu yönüyle sevmeyebilirler elbette.

Ancak telefonun malzeme kalitesini gayet beğendiğimizi söyleyebiliriz. Boyutlarıyla aşağı yukarı HTC One ve Samsung Galaxy S4’le eşdeğer olan G2, 70.9 mm en, 138.5 mm boy ve 8.9 mm kalınlığasahip. Kalınlığıyla HTC One ve Galaxy S4’ün arasında yer alan G2, HTC One’dan daha ince. Kütle olarak da 143 gram ağırlığa sahip olan telefon, HTC One’la aynı ağırlıkta, Galaxy S4’ten ise 13 gram daha ağır. Ekranı çevreleyen çerçevenin yalnızca 3 mm genişlikte olması, ekranın görünümünü dahageniş kılıyor. Zaten halihazırda 5.2 inç büyüklüğünde bir ekranın kullanıldığı G2, HTC One’ın 4.7 ve Galaxy S4’ün 5.0 inçlik ekranlarından daha büyük.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir