HTC One çift Sim Kartlı telefonu

 HTC One modelini 2014 nisan ayında ön sipariş ile şatışa sunacağını duyurdu.

Dünyanın mobil teknoloji üretimi yapan büyük firmaları arasında bulunan HTC, Çift SİM kartlı 802w  HTC One modelinin Nisan ayında Amerikada ön siparişe sunulacağını bildirdi.Temelde HTC One ile aynı görünüme sahip  telefon çıkarılabilir arka kapağa sahip. Arka kapağı çıkardığınız da çift SİM kart slotu ve dahili depolama alanını genişletmeniz için microSD kart yuvası bulunuyor.

Alüminyum kasaya sahip çift SİM kartlı HTC One  4.7-inç Full HD ekran, 1.7GHz dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 4 megapiksel UltraPixel kamera 2.300 mAh bataryaya sahip. Arka kapak çıkarılabilir olsa da, kullanıcıların batarya’yı çıkarmasına izin verilmiyor. 64GB’a kadar microSD kart desteği sunan cihazı eğer İngiltere’de iseniz 32 GB dahili depolamaya sahip bu versiyonu 494,99 pound fiyat etiketi ile ön sipariş verebilirsiniz.
Yekpare gövdeye sahip HTC One‘ın arka kapaklı bununla bağlantılı olarak çeşitli kart desteklerine sahip bir tür edition modeli ilk kez Çin’de satılmaya başlanmıştı. Sonra modelin kırmızı renkli alternatifi Japonya’da büyük ilgi görmüştü. Çift SIM destekli, klasik renkli (gümüş rengi)modelin İngiltere için ön siparişleri kısa bir süre önce alınmaya başlandı.

Çift SIM kart (microSIM) uyumlu HTC One‘ın İngiltere dışında diğer Avrupa ülkelerinde satışına yakın zaman içinde başlanacak. 64 GB‘a kadar microSD kart desteği de sunan çift SIM’li HTC One, böylelikle 32 ve 64 GB’lık dahili depolama alanlı alternatiflerine ek olarak 64GB‘a kadar hafıza desteği de sağlayabiliyor. ilgili HTC konfigurasyonu, toplamda 128 GB depolama alanını kullanıcılarına sunabiliyor.

HTC One klonu

Cihazın diğer özellikleri ise ülkemizde satışı devam eden HTC One ile tamamen aynı; 4.7 inç Full HDekran, 1.7 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemci, 2 GB RAM, ultrapiksel arka kamera, 2.1 megapiksel ön kamera ve 2300 mAh batarya.

Android sürümü  beklenildiği üzere Sense 5 arayüzü ile birlikte 4.1.2 (Jelly Bean) şeklinde; Android 4.4 (KitKat)  bu model için yakında kullanıma sunulabilir.
Türkiye fiyatı 2000 TL üzerinde olabilir

Çift SIM’li HTC One’ın Türkiye pazarına yakın zaman içinde gelmesi bekleniyor. İngiltere’de önsipariş fiyatı 494 Euro olan cihazın Türkiye fiyatının 2000 TL üzerinde olmasına kesin gözüyle bakılıyor

HTC akıllı telefonu One’ın altın renkli sürümünü satışa sunacağını duyurdu

 

HTC One“ın altın sarısı sürümünü duyurdu. Telefon, rakipleri iPhone 5S, Galaxy S4 gibi altın sarısı kulübüne katılıyor.

HTC, daha önce gerçek 18 karat altından yaptığı 5 adet One”ı satışa sunmuştu. Bugün duyurulan telefon  altın renkli alüminyumdan yapılmış ve aynı renkteki Galaxy S4 ve iPhone 5S”e kıyasla daha güzel görünüyor.

Altın sarısı HTC One, gri, siyah ve kırmızı modeller ile aynı teknik özelliklere sahip: 4,7 inç 1080pekran, 4 MP UltraPixel kamera ve dört çekirdekli işlemci.

Telefonun çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmadı ancak, HTC Avrupa”da birçok GSM operatörü tarafından satılacağını doğruladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir