İphone 6 modelin wifi’si iOS ların içinde en hızlısı olacak

İphone 6 modelinde çok büyük sıçrama yapacağı şimdiden dedikodular arasında.

İphone 6 modeli’nin  iOS yazılımında en hızlı wifi’ye sahip olacağının dedikoduları yayılmaya başladı.

Apple quantum teknoojisi ile yeni nesil retina ekran geliştirecek, anlaşılacağı gibi Apple daha büyük ekran, renk fotoğraf ve video kalitesi ile karşımıza çıkacak.

Büyük oranda yenilenen iPad Air ve Retina iPad Mini geçen sonbaharda piyasaya dahil edilmişti – Apple’ın yeni telefonu gördüğümüz herhangi bir önceki iOS cihaz üzerinde daha hızlı Wi-Fi olacak gibi Şimdiden görünüyor.

Pazartesi günü, yeni nesil Broadcom’ı duyurmuştu, kablosuz system-on-a-cips akıllı telefonlar için, Broadcom BCM4354 arasında.

9to5Mac Jordan Kahn tarafından belirtildiği gibi , bu çip Apple. iPhone 6’da güç kablosuz işlevleri kullanma olasıdır Apple geleneksel iPhone, iPad ve Mac hatları dahil olmak üzere Wi-Fi özellikli cihazlar, onun tüm ürünlerinde Broadcom çipleri kullandı , ve bu son çip önemli ölçüde kullanıcı deneyimini artıracak yükseltmeleri bir dizi getiriyor.

Bir kere, çip iPhone çoklu-giriş ve çoklu-çıkış, ya da “MIMO” teknolojisi getirecek. Temelde, Apple veri gönderme ve almada hem de çeşitli antenler kullanmak ve hatta daha iyi bir sinyal almak için aralarında seçim yapmanızı sağlar.

Geçen sonbaharda iPad Air MIMO teknolojisine sahip ilk iOS cihaz oldu, ve o cihazı kullanan herkes onun çok sağlam Wi-Fi olduğunu kanıtladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir