iPhone’un özelliği Galaxy’e geliyor

Büyük telefon şirketleri diğer şirketlerin yaptığı yeniliklere yetişebilmek için oldukça çaba sarfediyor ,müşterilerini kaybetmemek için hergün bir yenilik yaparak ,tüketicilerine sunuyor.
Samsung’un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S5’te iPhone 5S’lerde kullanılan parmak izi koruma teknolojisinin yer alacağı iddia edildi.

İki farklı sürümde kullanıcılara sunulması planlanan Samsung Galaxy S5’le ilgili gün geçmiyor ki yeni bir haber çıkmasın. Son olarak ön yüzünde yer alan kamera ile ekran kilidinin açılacağı iddia edilen cihazda iPhone 5S’lerin en önemli özelliği parmak izi koruma teknolojisinin yer alacağına dikkat çekildi.

KGI Securities’in son raporuna göre hem düşük hem de yüksek gelir seviyesine hitap edecek iki farklı modele sahip olması beklenen Galaxy S5’in diğer tahmini özelliklerine gelince…

2 GB RAM’e sahip olması beklenen cihazın 5.2 inç’lik dev bir ekran kullanacak. 16 megapiksel dahili kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi mümkün olurken, cihazın şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.
samsung parmak izi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir