KD çocuklar için Kurio Android akıllı telefon çıkaracak

KD İnteraktif son zamanlarda en son çocuk dostu tablet, bir ilk ile manşetlere Kurio 7x 4G LTE . Şirket şimdi Kurio Telefon lansmanı ile akıllı telefon pazarında alıyor. Telefonun kullanımı hakkında annelerin herhangi bir endişeleri olmadan ,denetimleri ve özel özellikleri ile, şirket iddiası, çocuklar için sadece tasarlanmış bir Android smartphone bulunuyor.

Kurio smartphone ,ebeveynlere , telefonu izleyip onu yönetmek onların elinde, Ichaper Mobil Refakatçisi teknolojisi ile donatılmıştır. Bunlar, örneğin, çocuklar parola korumalı ebeveyn denetimleri sayesinde telefon kullanmak ve hatta haftanın her günü için farklı zaman dilimleri tanımlayabilirsiniz, içinde zaman dilimleri belirlemek mümkün olacak. Onlar dilerlerse Ebeveynler, kişileri bir onaylanmış liste kurmak ve bazı numaraları veya tüm diğer numaraları engelleyebilirsiniz.

Telefonun metin ve arama günlüklerini erişilebilir yapılabilir, çocuğun kimle sohbet ettiğini anlamaya çalışmasına gerek yok. Bir ebeveyn, web uygulaması ile ebeveynlere uzaktan çevrimiçi veya kendi cihazdan çocuğun smartphone ayarlarını değiştirmek için yeteneği veren, hatta ince kontrol sağlar.

Ebeveynler telefonda dört ayrı özelleştirilebilir, profilleri oluşturmak ve aynı zamanda Kurio arayüzden çıkmak için herhangi bir kısıtlama olmaksızın cihazı kullanabilirsiniz. App yönetim sistemi onları daha sonra çocuğun profil ekranda gets bir ana listeden uygulamaları seçin ve onaylamasını sağlar. Bu “Kurio Genius,” günlük 450 milyon siteyi filtreleyip de özelleştirilebilir, web filtreleme sistemi ile akıllı telefon üzerinde, çocuğun tarama deneyimi kontrol etmek mümkündür. Ebeveynler belirli kategoriler veya siteleri engellemek te ve çocuk büyüdükçe bu kısıtlamalar azaltılabilir..

Veliler de, çocuklarının, her zaman ,nerede, düzenli çocuk telefonunun konumunu güncelleştirebilir ,GPS ve geotracking teknolojileri sayesinde sekmeleri tutabilirsiniz. Çocuk (anne önceden ayarlanmış olabilir) belirlenen güvenlik alanları bırakırsanız, telefon hemen Geofencing özelliği ile aslında, anneye, bildirir.
Acil durumlarda, çocuk üç tıklama ile acil hizmetlerine ulaşabilir olacak. Telefon da hemen telefonun bilinen son fiziksel konumu hakkında, SMS veya e-posta yoluyla, anneye bildirecektir. Çocukları çağıran bir seçenek değildir, tehlikeli bir durumda olursanız, onlar da kendi konum verilerini içeren ebeveynleri, bir SOS mesajı göndermek için art arda telefonun güç düğmesine basmaya başlarsınız.. Bir kişi de telefonda bulunan (Acil Durum) ICE formu aracılığıyla çocuğun kan türüne, alerji bilgi ve birincil iletişim bilgileri, hakkında bilgi bulabilirsiniz.

“Biz bu telefonu sadece yetişkinler gibi bir smartphone bakmaktayız. Kurio Telefon geliştirdi, ancak güvenlik özellikleri ve tüm olasılıklar kapsayacak şekilde kullanım limitleri ile kalmış,” KD UK Tracey Devine, pazarlama ve lisans müdürü açıklıyor.

Telefonu çalınması durumunda, ebeveynler, bunu engellemek için bir alarm sesi ile, ya da uzaktan üzerinde ki veri ve resimleri silebilirsiniz. Kurio Telefon ayrıca SIM kart takas ise velileri bilgilendirmek ve onun batarya gücü düşük olduğunda uyarılar gönderiyor.

Fiyat henüz sabit olmamıştır , bir şirket sözcüsü, fiyatı, ABD $ 165 ve $ 330 ABD arasında düşüş bekleniyor söyledi. Telefon bu yaz (Kuzey Yarımküre) itibariyle perakende satış mevcut olması bekleniyor.

Çocuklar için Android akıllı cep telefonu kurio  stouch-
Çocuklar için Android akıllı cep telefonu kurio stouch-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir