LG G3 Türkiye’de Satışa Çıktı

LG firması tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan ve ilk olarak avrupa ve kore‘de satışa sunulan LG G3 Akıllı Telefon’u Türkiye‘de satışa çıktı.

Son zamanlarda diğer firmalar tarafından çıkarılan ve amiral gemi olarak nitlendirilen telefon modellerinden çok daha güçlü özelliklere sahip olan LG G3 hem tasarım yönünden hemde performans yönünden rakiplerini geride bırakıyor.

Bugün küresel pazarda satışa sunulan LG G3 telefonun Türkiye‘de satışa başladığını açıklayan LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “LG G3‘ün Kore’de ve tüm dünya piyasalarında yakaladığı başarı Türkiye’de de aynı çizgide gideceğini haber veren önemli bir işaret.

Bizim de buna inancımız tam. LG G3‘ün akıllı telefon endüstrisinin standartlarını belirleyen bir üst eşik olarak değerlendirilmesi bizi onurlandırıyor” dedi.

Tasarım konusunda “Akıllı Sadelik” konsepti ile tasarlanan telefon kullanım açısından oldukça iyi bir tasarıma sahip.

İçerik olarakta yeniden tasarlanan LG G3 bir çok yenilik ile akıllı telefon deneyimini bir adım daha ileri taşımış görünüyor.

Aynı zamanda kablosuz şarj özelliğide bulunan LG G3 bu telefona özel kablosuz şarj cihazını’da telefon ile birlikte kutuda kullanıcılara verecek.

LG G3 Türkiye satış fiyatı ise 16 GB modeller için 1.999tl 32 GB Modeller için ise 2.199 tl olarak belirlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir