Mankenleri iPhone İle Çekti

iSight’ın kamera gücüne tanık olmaya hazır mısınız?

 

Apple geçtiğimiz yılın sonbaharında Burberry’nin CEO’su Angela Ahrendts’ı perakende, internet mağazalarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştı. Bu bağlamda 2 firma birbiriyle yakın ilişkiler kurarak ortak bazı çalışmalara imza atmaya başlamıştı.

 

Apple, iPhone 5S’in iSight kamerası için “mükemmele çok yakın fotoğraf deneyimi” cümlesini kullanıyor. Özellikle iPhone 5S’te birbirinden farklı renkte 2 flaş bulunması LED flaşlı telefonlardaki florsan beyazlığının önüne geçerek daha canlı fotoğraflar çekilmesini sağlayabiliyor.

 

Geçtiğimiz gün Burberry, Londra’da 2014 ilkbahar yaz kreasyonunun tanıtımı düzenlendi. Bu defile esnasında Apple iPhone 5S’in kamerasıyle tüm defilenin video kaydını çekerek, bunu bir reklam filmi olarak bizlere sundu. Çekimlerde iPhone 5S’in en önemli başka bir özelliği olan Slow Motion seçeneğinin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Bu özellik 720p çözünürlüğünde 120 kare/saniye çekim yapabilmeyi sağlayan teknoloji, bu özellik ile oldukça eğlenceli videolar hazırlanabilir

Defileye ait çekimi buradan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir