Mobil projeksiyon cihazları

CES 2014 fuarındaki tüm yenlikler gibi , telefona birçok özellik yükleniyor , insan bir cep telefonundan daha ne isterki , işinizi kolaylaştırıp ofisinizi avucunuzun içine sığdırıyor.Android 4.2 işletim sistemli cihaz, internette yer alan fotoğraf ve videoları görüntüleyebilme yeteneğine sahip HDMI ve Wi-Fi Display bağlantı noktalarını bünyesinde barındıran cihaz, mobil cihazlarla da uyumlu şekilde kullanılabiliyor. 800×480 piksel çözünürlüklü 4 inçlik dokunmatik ekranında yer aldığı ZTE Projector Hotspot, fotoğraf ve videoları 120 inç’e kadar yansıtabiliyor ve 8 cihaza kadar LTE bağlantı noktası özelliği sunuyor. 12,7 x 12,7 cm’den biraz daha küçük boyut ölçüsüne sahip kare şeklindeki cihaz, yaklaşık 400 gram ağırlığında. 5.000 mAh kapasiteli bir pil kullanan cihazın 1080p desteği de bulunuyor.
Türkiyede Aiptek Türkiye distribütörü Kavi Dış Ticaret Genel Müdürü Salih OĞUŞ Mobil projeksiyon cihazı kullanımının iş hayatında ortak iş geliştirme, ofis içinde sunum yapma, yeni projelerden konut satışı gibi konularda yapılan toplantılarda, toplantı kalitesini fark edilir şekilde arttırdığına dikkat çekiyor. Aiptek Türkiye distribütörü Kavi Dış Ticaret Genel Müdürü Salih OĞUŞ bu konuda şu açıklamalarda bulunuyor. “Mobil projeksiyon cihazlarını kullanarak ürün ve hizmetlerinizle ilgili bol bol video, görsel, info-grafik yükleyerek sesli ve görüntülü bir ortam hazırlayarak müşterilerinize olağanüstü bir sunum yapabiliyorsunuz. Kısaca mobil projeksiyon cihazlarını görüşme esnasında dilediğiniz mekanda kullanarak müşterinin gözüne ve kulağına hitap ediyorsunuz. Bu durumda ürününüzü ve hizmetinizi, anlatmak istediğiniz konuyu müşterinizin net bir şekilde idrak etmesini sağlayabildiğiniz için satışlarınızı fark edebilir derecede arttırıyor.”
Projektörü i55’in teknik özellikleri!

•1Apple-tab-span” style=”white-space: pre;”> Yüksek kontrast (1000:1) ve DLP teknolojisi
•2 20,000 saatlik, enerji-tasarruflu RGB LED Ampuller
•3 50 ANSI lümen parlaklık ile 640 x 480 (VGA)
•4 150 cm (60”)’e kadar Ekran Boyutu
•5 Dahili bataryası iPhone 5 için bir güç bankası olarak kullanılabilir
•6 Uygulama olmaksızın ekranı bire bir yansıtır. Apple lightining AV adaptör ile iPhone 5 / iPad 4/ iPad
.7 Mini’yi bağlayabilirsiniz.
Dizüstü bilgisayarlar, tabletler, DVD oynatıcıları ve diğer akıllı telefonlar ile bağlantı için HDMI-Giriş destekler .
Emlak sektörü ,öğrenciler ,iş adamları , öğretmenler,gibi devamlı sunum yapacaklar için çok güzel bir alet , üstelik cebinizde olduğu için içine istediğiniz her yerden resim dosyalarını yükleyebilirsiniz .
emlak-danismanlarina-yardimci--3971031
emmiPHONE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir