Samsung Galaksi S5’in ‘Premium’ Versiyonunun Muhtemel Görüntüsü

galaxys5primefront

 

Eğer Galaksi S5 sizin için yeterince iyi değilse, daha popüler görüntü arayüzü ile ve donanımsal yenilikleri ile bir ay sonra çıkacak olan versiyon sizin için daha iyi olacaktır.

Galaksi S5 Prime hakkında duyduğumuz birçok haber gün yüzünde iken yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son haberler cihazın görünümü ile ilgili… Galaksi S5 Prime hakkındaki beklentiler iki farklı sitede yayınlanmış durumda.

İlki, TK Tech News, bir önceki beklenenler ile çok yakın durumda. Galaksi S5’in tamamı alüminyumdan yapılmış paneli ile donanımsal yenilikleri S5’in çok uzun zaman önce Şubatta belirtilen beklentileri ile yakın durumda.

Video bir yandan sağlam tuş takımı hakkında bilgi veriyor iken cihaz su geçirmez bir özelliğe sahip. Bir önemli özelliği ise Galaksi S5’den daha kalın.

Galaksi S5 Prime’ın deneme ürünü özellikleri ile son versiyondan çok farklı.

galaxys5prime

 

TK Tech Haberleri kesin olarak bir görüntü kalitesinden bahsetmiyor fakat videoda görüntülenen süzgeçli bir ekrana sahip. Yakın zamanda duyulan söylentilerden biri de cihazı bu zamana kadar en keskin görüntülü cihaz olmasını sağlayan 2560 x 1440 çözünürlüğüdür.

İkinci haber ise Phone Arena‘dan geliyor. Phone Area haberlerinde görüntülenen fotoğraflar Galaksi S5 özelliklerine çok yakın özellikler. Cihazın arka kapağı alüminyumdan yapılmış olduğu söyleniyor olsa da Phone Arena haberlerinde görüntülenen arka kapak siyah renkte ve alüminyum bir yapıya sahip değil.

gs5prime2

 

Samsung iki yeni haberler gündemde. 28 Mayıs’ta yayınlanan ilk haberden sonra bir ikinci haber en erken haziranda bekleniyor. S5 Prime ile ilgili duyulan söylentilerle kıyaslandığında gelecek cihazın nasıl olacağı bilinmese de cihazın Haziran’da tanıtılması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir