Samsung’un WP 8’li Telefonu Onayı Aldı

Samsung‘un Windows Phone 8‘li akıllı telefon, Amerika menşeli operatör firması Verizon tarafından onaylandı. Samsung, Windows Phone cihazı ile çok iddialı olacak.

 

Geçtiğimiz haftalarda @evleaks’in sızıntısıyle ortaya çıkan Windows Phone 8.1 işletim sistemli Samsung akıllı telefon u hakkında, yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Son sızıntı Amerikalı operatör sağlayıcısı Verizon’a ait. Verizon’un FCC kayıtlarında ortaya çıkan Huron kod isimli Samsung cihazın, Windows Phone 8.1 le geleceği onaylandı.

 

Sızıntı devi @evleaks’in daha önce paylaştığı bilgilere bakacak olursak Samsung, Windows Phone piyasasına sağlam bir giriş yapacağa benziyor. Samsung Huron‘un 4 çekirdekli bir işlemciye, 1080P Full HD çözünürlüklü ekrana, 13 Mega Piksel kameraya ve 2 GB Ram’e, sahip olacağı dile getiriliyor.

Nokia’ya rakip geliyor

Bu zamana kadar Android telefonları ile zirveye oynayan Güney Koreli devin, Huron isimli akıllı telefon u ile Windows Phone 8 piyasasında başarılı olup olamayacağı merak ediliyor. Bakalım Nokia‘ya sağlam bir rakip gelecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir