Sony Xperia Z2 Satışta!

Sony Xperia Z2, muhteşem özellikleri ile herkesin birinci tercihi olacak. Türkiye’de satışa sunulan Sony Xperia Z2 alıcıları ile buluştu.

Teknik özelliklerinin üstünlüğü ile dikkat çeken Sony Xperia Z2, şimdiden fazla talep göreceğe benziyor.

Teknik Özellikler

Snapdragon 801 dört çekirdekli işlemcisi bulunuyor ve 3 GHz gibi yüksek hızı ile oldukça güçlü.

ISP özellikli ekranı, Adreno 330 GPU su ve 4G LTE bağlantı desteği ile oldukça üstün bir performans sağlıyor.

Telefondaki en önemli özelliklerden biri ise, çözünürlükte Full HD”nin dört katı olan 4K video çekimi özelliğinin kullanılması. Bu sayede profesyonel video çekimleri yapabileceksiniz.

Xperia Z2‘de bulunan Movie Creator özelliği sayesinde profesyonel çekimlerinize efekt ekleme ve istediğiniz yer üzerinde değişiklik yapma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Sony Xperia Z2, film çekmek isteyenler için birebir avantajlı.

5.2 inç ekranda, BRAVİA görüntü teknolojisi, ödüllü G lensi, Live Colour LED ve Full HD TRILUMINOS özelliği buluştu. Bu sayede doğan renk paleti ve üstün görüntüleme teknolojileri ile gerçeğe çok yakın bir deneyim sunuyor.

 

Akıllı telefon teknolojisinde üstün performans
Akıllı telefon teknolojisinde üstün performans

Oyun ve videolarda en yüksek hızı yakalamak istiyorsanız Dual ISP özelliğine sahip olan Xperia Z2 tam size göre.

3200 mAH kapasitede olan ve pil ömrünü 4 katına çıkaran STAMINA Mod’lu batarya, kullanıcılarına en verimli pil  performansını sağlayacak.

Gürültü önleme özelliği sayesinde ortam seslerini % 98 e kadar azaltıp yüksek frekanslı gürültülerin kulağa ulaşmasını engeller ve böylelikle dış dünyadaki sesleri duymadan işinize odaklanabilirsiniz.

 

Sony Xperia Z2 renkleri
Sony Xperia Z2 renkleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir