Üç misli ekranıyla İpHone gelmesi bekleniyor

Yen Apple ‘in ekran kapasitesinin 4 inç ‘ten büyük ve ekranı daha da büyük olacağı gündemde . Çözünürlük gücünün de yüksek kalitede olacağı haberler içinde .

İphone 6 olarak karşımıza gelecek olan Apple ürünü hakkında yapılan haberlerde , akıllı telefonun testlerine başlandığı ve 1704×960 çözünürlük sunması anlamına geliyor.

Yeni İphon 6 ‘nın retinası “pixel-doubling” adındaki yöntemden faydalanarak 1136×640 çözünürlüğe getirilmesi bekleniyor . Ekranın üçe katlandığında ise Full HD olmazken çözünürlülüğü  1704×960  elde ediliyor.

İphone 5S ekranı aynı durumda ve dahada büyük olacağı , piksel görüntüsü aynı olacağı söyleniyor . Her kes gibi yeni İphone çıkana kadar , yeni bir taneside yolda olacaktır .

Telefonun daha kalın madde ile bezendiği , yere düşme etkisinin azaltılması olarak düşünüldüğü ve camın kırılmaması sağlanmaya çalışıldığı idialar arasında . Eylül de çıkacağını daha önceki haberlerimizde de yer vermiştik . Bazı haberlerde kesin bir bilgi verildiği idialar arasında , kenarlarının da kavisli ve altın sarısı  şeritle çevrelenmiş olduğu verilen resimlerde de görüldüğü idialar arasında.

iphone-6 apple

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir