4. Tekno Girişimcilik Eğitim Akademisi İzmir`de Başladı

 (İZTEKGEB A.Ş.) İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, tarafından sağlanan tekno girişimciliğini geliştirmek amacıyla düzenlenen 4. Tekno-Girişimcilik Eğitim programı ders vermeye başladı.

Tekno-akademi

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi 17 Aralık-28 Aralık 2013 tarihleri arasında TTNET Kuluçka Merkezinde tekno-girişimciliği geliştirmek amacıyla düzenlenen “4. Tekno-Girişimcilik Eğitim Programı” ders başı yaptı.

Geliştirici ve yenilikçi iş fikirlerinin şamalı olarak ticari ürün hizmete dönüştürülmesine yönelik olarak hazırlanan eğitim programı iki hafta süreceği belirtildi. Her sene geleneksel olarak düzenlenen girişimci programları ile girişimcilere teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini katma değerini daha kaliteli ürün haline getirme süreçlerinde destek olmayı amaçlıyor.

Daha yeni ürünlerin oluşması için zemin hazırlamayı amaç eden ve ücretsiz olan eğitim programında başarılı olan proje sahipleri İYTE kampüsünde faaliyete geçecek inovasyon merkezinde 3 sene boyunca desteklenecek ayrıca ücretsiz danışmanlık hizmetin den faydalanabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir