Adrenalin sevenlere özel kamera

Heyecanı arayanlara, kameraları ile bol hareketli anlar yakalayanlar, bu kamerayı sevecekler!

 

INTERSPORTGoPro Hero3+ Black Edition kamerası ile adrenalin tutkunu sporcuları sevindiriyor. Sporseverler, GoPro Hero3+ Black Edition‘ın profesyonel kalitede geliştirilmiş çekim özellikleriyle  heyecanlı anlarını ölümsüzleştiriyor.

 

INTERSPORT mağazalarında satışa sunulan GoPro Hero3+ Black Edition kamerası, adrenalin tutkunlarının heyecanlı anlarını yakalıyor. Artırılmış pil ömrü ve kullanıcılarına daha uzun yol alma, daha fazla çekim yapabilme imkanı sunan GoPro Hero3+ Black Edition, aksiyon sahneleri bol diziler için iyi görüntü sunuyor.

 

Aydınlatma koşullarını baz alarak kare hızını zekice ayarlayan GoPro Hero3+ Black Edition, 4 kat daha hızlı Wi-Fi bağlantısı sağlıyor. GoPro App akıllı telefon veya tablet de kullanıldığında hareket halindeyken kamerayı güncelleyebiliyor. GoPro Hero3+ Black Edition aksiyon filmlerini aratmayacak kayıtlar için adrenalin tutkunlarını INTERSPORT mağazalarında bekliyor.

 

Su altında adrenalin sevenler

adrenalin-tutkunlarina-ozel-kamera

INTERSPORT mağazalarında satışa sunulan GoPro Hero3+ Black Edition, özel kılıfı ile su altında yüksek kalite çekim özelliğiyle kusursuz görüntüleme sağlıyor. Su altı güzelliklerini kaydetmenize olanak sağlayan GoPro Hero3+ Black Edition kamerası ile saniyede 30 kareye kadar 12 MP harika görüntüler elde edebilirsiniz.

 

Yüzde 20 daha küçük daha hafif

 

Yaşadığınız her anı kayıt altına alabileceğiniz GoPro Hero3+ Black Edition, hem video hem fotoğraf çekme özelliği ile yaşanılan anları yakalamanızda önemli yardımcınız oluyor. Sadece 74 gr ağırlığı olan GoPro Hero3+ Black Edition, taşıma kabı ile 134 gr oluyor.

 

Önceki GoPro‘lara göre yüzde 20 daha küçük daha hafif olan Hero3+ Black Edition sporseverlere her ortamda daha kolay taşıma ve yerleştirme kolaylığı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir