Android yazılımı ile daha akıllı TV’ler

TV deneyiminde yeniliğe imza atan Android işletim sistemli Philips Ambilight TV’ler, hız, çok çeşitli oyun, film ve müzik içeriği sunuyor.Yeni modellerde, Ambilight özelliği daha da gelişirken Android’li Philips TV’ler tüketicilere yüksek hız sağlıyor.

Dünyada ve Türkiye’de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision portföyü; Full HD’den Ultra HD 4K TV’lere, büyük ekranlardan küçük ekranlara, uygun fiyatlı televizyonlardan üst segment TV’lere kadar çok geniş ve zengin yelpazeyi içeriyor.

Yeni seri Philips TV’nin arkasındaki duvara ekran üzerindeki görüntüyü taşıyacak; Ambilight özelliği ile daha etkili bir TV izleme deneyimi yaşatacak.

Oyun oynama modunda hızlı ve yoğun ışık değişimleri ve yeni mobil uygulamalar tüketicilerin Ambilight ile etkileşime girmesine imkan verecek.

android-yazilimi-ile-daha-akilli-tv-ler

—————————————————————————————————————————

Android ile daha akıllı TV’ler
Android ve Smart TV’nin avantajlarını bir araya getiren Philips TV’lerde kullanıcılar halihazırda geniş olan Philips Smart TV sunumunun yanı sıra Google Play Store üzerindeki Android uygulamalarına ve içeriklerine erişebiliyorlar.

Son derece hassas Android işletim sistemi, güçlü yonga setleri ve büyük ekranlar ile birlikte Philips TV’lerin tüketicilere oyun, online film izleme hizmetlerinden ilgili yerel kanal uygulamalarına kadar yeni bir deneyim sunmasına imkan verecek.

Akıllı TV’nin hayata geçirilmesinden bu yana, bu deneyim tüketiciler tarafından sürekli olarak telefonlar ve tabletler ile kıyaslanıyor. Android’li Philips TV’ler artık çok daha fazla (dört- sekiz)çekirdekli işlemciyi, bugün pazarda bulunan ve dünya çapında herkes tarafından kabul gören en yaygın işletim sistemlerinden biri olan Android ile buluşturuyor.

Bu gücü  TV ekranları ile bir araya getiren TP Vision; yeni konseptleri TV’ye taşıyarak TV’lerin eğlence teknolojisindeki yerini sağlama alıyor.

TP Vision Smart TV Başkanı Albert Mombarg, “Daha iyi bir TV izleme deneyimi yaratmak amacı ile Philips TV’lerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz” derken şunları söyledi: “ Ambilight ve Android ile sıradışı bir izleme deneyimine geçiyoruz.

Bu, teknolojinin sınırlarının zorlanması değil, teknolojinin kullanıcıların yaşamına nasıl gerçek değer ekleyen bir TV tasarlanmasında kullanılabileceği ile ilgili. Android’in güçlü yönlerinin mevcut Philips Smart TV sunumumuz ile bir araya getirilmesi ile TV deneyimini muazzam derecede zenginleştirerek daha akıllı hale getireceğiz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir