Bu gün Nisan şakalarına dikkat edin

Çocukluğunuz da ve gençliğiniz de birilerine nisan şakası yapmışsınızdır . Günümüz teknolojisi ile şakalar biraz daha abartıya kaçmaya başladı ve şaka icat etmekte kolaylaştı ,internet’ti açıp nisan şakaları yazıp istediğiniz bir şakayı uygulayabilirsiniz.

Şaka yaparken , insanları üzmeden zarar vermeden ve en önemlisi o günün gülmeyle sonlandırmaya bakın .

Mesala klavyesini söküp içine çim tohumu ekİn ,tabi bunu iki gün öncesin den yada birgün öncesinden yapacaksınız ki çimlensin , bunu nasıl mı yaparsınız?

Klavyesi yada onun sık kullandığı bir nesneye yapabilirsiniz ,biraz peçete yerleştirin ve tohum , nemli olan peçeteniz çimlenmeyi gerçekleştirecektir .

Unutmayın büyüklerinize ve kalbi olabileceklere şaka dozunu yaparken iyi düşünün , korku ve heyecan onların hayatlarına mal olabilir .

Mesela silinebilir boyaları araba sileceklerine yerleştirip ona şaka yapabilirsiniz ama lütfen onun yolda olduğunu düşünerek görmesini engellemeden boyaları yerleştirin .

Bu günün  gazetesiyle odasını döşeyip ona süpriz yapabilirsiniz yada arabasının arkasına satılık yazabilirsiniz , yada bilgisayarına anında çıkan kahkaha atan ekran koruyucular yükleyebilirsiniz , yada önceden hazırladığınız sosyal paylaşım sitelerinde videolarda korkutabilirsiniz  .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir