Eldiven ile konuşur musunuz

Giyilebilir teknoloji de geliştikçe ,giyilir ve kullanılır eşyalarımızla ilerde konuşacak olduğumuz aşikar ,telefonla konuşurken bu eldivenlere konuşağız.
Bu harika eldivenler, telefonunuzu bir kenara bırakıp, elinizle konuşmanızı sağlıyor!

Smart Teknoloji tarafından Türkiye’ye ilk kez getirilen Hi-Call akıllı eldiven ,soğuk hava koşullarında spor yaparken, araba kullanırken kısaca hareket halinde olduğunuz her dakika telefon konuşmalarınızı sadece eldivenlerinizle yapmanıza imkan tanıyor.

iOS, Android, Windows Phone, Blackberry ve Bluetooth ile uyumlu tüm cihazlarla çalışabilen Hi-Call akıllı eldiven, sol eldivenin küçük parmak ve başparmak ucunda bulunan mikrofonu ve kulaklığı sayesinde elinizi bir telefon ahizesi gibi kullanmanızı sağlıyor.

Telefonunuzun tuş takımını kullanmak zorunda kalmadan çağrıları tek tuşla cevaplama ve sonlandırma fırsatı da sunan Hi-Call akıllı eldiven, arandığınızda da titreşim sistemi sayesinde sizi uyararak gelen aramaları kaçırmamanızı sağlıyor.
Dünyada ilk ve eşi benzeri olmayan, Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlanan Hi-Call akıllı eldiven, daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde arama yapmanızı sağlıyor.

10 güne kadar bekleme, 20 saate kadar konuşma süresi bulunan, 12 metreye kadar çalışabilen Hi-Call akıllı eldiven, iletken-fiber özelliği sayesinde dokunmatik ekranlı telefonlarla da eldivenlerinizi çıkartmadan rahatlıkla arama yapmanıza ve konuşmanıza imkan tanıyor.
telefon eldiven

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir