Ev telefonunda biyonik tasarımlı telefon , Gigaset ‘ten

Telefon deyince akla hemen elimizin altında ki cep telefonu geliyor , halbuki bazı insanlar , hala cep telefonu kullanmazken evlerinde ahizeli telefonları kullanıyor .
Gereksiz olarak algıladıkları cep telefonunun yerine sabit telefon kullanmayı seviyor . Ev telefonlarındaki değişimler aynı cep telefonu gibi ileriye gidiyor . Onlarda da dokunmatiğe kadar çıkan telefonları var .
Gigaset ‘te bu yeni çıkardığı telefonunu tanıttı. Ev (sabit telefon) iş yeri gibi yerlerde kullanımına sunduğu CL540 serisi Dune’u CeBIT 2014’’dü tanıttı . Dune modern ortama kendini adapte edebilen dokunsal geri bildirimi ve gelişmiş ara yüzü ile ve görsel grafikleri ile gözlere hitap ediyor .

Yumuşak yüzüyi (elementi) ile rahat tutumu var. S ‘ye benzeyen Dune , kulaklığı kulağa tam uyumlu yerleşiyor ve sesi daha iyi kavramayı sağlıyor .Işıklı tuş takımı ve renkli bir TFT ekranı bulunmakta.

Zil sesi beş tonda farklı seviyede ayarlanmakta. HSP ve ses kalitesinde ahize olmadan arama yapma olanağı veriyor. 200 kayıt ,3 adet no yazma ,Bebek alarmı ve entegre alarmı,bazı özel günleri hatırlatma ile uzun ömürlü pili ile uzun süre konuşma imkanı sağlıyor .
320 saat bekleme ve 14 saate yakında konuşma imkanı veriyor.

Telesekreterine 30 dakika ile mesaj yükleniyor ve entegre sekreteri ve mesaj depolama imkanı sunuyor . Altı ahizeye kadar kullanma imkanı veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir