Fotoğrafçılıkta günün öne çıkan gelişmeleri

Fotoğrafçılık dünyası son teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor ,akıllı olmayan hiç birşey kalmadı gibi gözüküyor.

Fotoğraf makineleri, objektifler, yeni yazılım güncellemeleri, dedikodular ve yeni donanımlar ile beraber fotoğrafçılık dünyasında günün öne çıkan gelişmeleri.

CANON
Canon 7D Mark 2 hakkında ortaya atılan son bilgiler

 

Canon 7D Mark 2 hakkında ortaya atılan son bilgiler

Sektörün önemli firmalarından Canon’un hakkında uzun zamandır konuşulan ve hali hazırda satılan 7D yerine gelmesi beklenen 7D Mark 2 modeli, Nortlight Images’in haberine göre 2014’ün ikinci çeyreğinde resmi olarak duyurulacak, üçüncü çeyrekte ise satılmaya başlanacak. Sochi Kış Olimpiyat oyunları kapsamında denenebileceği tahmin edilen 7D Mark 2, yerine geldiği model gibi üst seviye çekim hızı ile gövde kalitesi ortaya koyacak ve büyük ihtimalle 2000$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

NİKON

 

Nikon-D7200-DSLR-camera

Nikon D7200, 2014 Eylül ayında görücüye çıkartılabilir

Nikon’un APS-C sensörü orta seviye D7xxx ailesi, NikonRumors’un yaptığı habere göre Eylül ayında düzenlenecek Photokina fuarı kapsamında D7200 ile genişleyebilir. D7100’ün üstüne konumlandırılması beklenen yeni DSLR fotoğraf makinesinin, büyük tampon bellek ve gövde üstü ekstra manuel kontrol seçenekleriyle gelmesi durumunda, sürekli olarka konuşulan D400’ün de piyasaya çıkmayabileceği konuşulan ayrıntılar arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir