Galaxy NX fotoğraf makinesi

SAMSUNG ÜRÜN KALİTESİNİ VE ÇESİTLİLİĞİ İLE LİDERLİĞE OYNUYOR.Galaxy NX fotoğraf makinesi.Bu ürünlerden bazıları

Teknoloji Son yıllarda giderek artan aynasız olarak tabir edilen fotoğraf makineleri her geçen gün özelliklerini geliştiriyorlar. Tarafından geliştirilen ve telefon/tablet gibi mobil cihazlarda kullanılan Android işletim sistemi, fotoğraf makinelerinde de karşımıza çıkıyor.

 

Bu modellerden biri olan Samsung Galaxy NX geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Bu ürün Android işletim sistemi kullanan aynasız fotoğraf makinelerinden biri. 20.3 Megapiksel çözünürlük sunan fotoğraf makinesi 4.8 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip. Üründe, bütünleşik flaş, saniyede 8.6 kare çekim hızı, APS-C boyutunda sensör, 2 GB bellek ve 16 GB hafıza gibi özellikler bulunuyor.

 

13 farklı objektif seçeneği bulunan fotoğraf makinesinde 1.6 GHz 4 çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. CIPA standartlarında 430 kare pil ömrü olan fotoğraf makinesinin Türkiye satış fiyatı (1855 mm objektif ile beraber) 4499 TL olarak açıklandı.20.3 Megapiksel sensörSaniyede 8.6 kare seri çekim hızı1.6 GHz 4 çekirdeki işlemci4.8 inç dokunmatik ekranAndroid 4.2 işletim sistemi2 GB RAMCIPA standardda 430 kare pil ömrüElektronik vizör16 GB dahili hafızaKablosuz ağ bağlantısımicroSD bellek yuvasıAkıllı modlar3G özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir