Galaxy S5 ler geliyor

Galaxy S5 Zoom ile S5 Active geliyor.

 

Herkes gözünü Galaxy S5‘e dikti ama, büyük ihtimalle bir model olarak gelmeyecek!

 

Samsung‘dan 2014 yılında tam üç Galaxy S5 görürseniz sakın şaşırmayın. Bunlardan biri elbette amiral gemisi Galaxy S5, diğerleri de artık ayrılmaz yol arkadaşları Galaxy S5 Active ile Galaxy S5 Zoom olacak. Bir önceki S serisi ile ortaya çıkan Active ile Zoom, ikinci sürümleriyle birlikte artık daha iyi ve daha güçlü özelliklere de kavuşacak gibi görünüyor.

 

Samsung Galaxy S4 ile ortaya çıkan Zoom ile Active modelleri, amiralin yeni modelinde onu yalnız bırakmayacak. Yeni modeller ile birlikte yeni özelliklere kavuşacak olan Active ile Zoom‘un, bu defa bir öncekinden daha çok rağbet görmesi bekleniyor. Özellikle S5 Zoom önceki nesilden daha ince olacakken, aynı zamanda yeni kamera fonksiyonlarına kavuşacağı bilgisi mevcut. S5 Active ise aktif yaşam koşullarına uygun olmak adına su ve toz geçirmez özellikleri ile donatılacak.

 

Hindistan’ın Zauba isimli ithalat / ihracat sitesinde ortaya çıkan bir dokümanda beliren ve şimdilik “Samsung mobile camera” olarak isimlendirilen cebin Galaxy S5 Zoom olduğu düşünülüyor. Bakalım Samsung bu ay Barselona’da S5 Zoom ile S5 Active ile ilgili bizlere bir şeyler gösterecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir