Giyilebilir Teknolojide, sağlıklı Bir Yaşam İçin Yeni Yol Arkadaşı

Giyilebilir  teknolojik cihazlar hayatımızda bir çok yerde yer alıyor.İŞ hayatımız, ev hayatımız ve eğlence hayatımız derken artık sağlıklı bir yaşam hayatımızda da yer almaya başladı.

işte Samsung Galaxy Gear, giyilebilir teknolojik ürünler kategorisinde,akıllı cihaz bağlantısını teknoloji ve şık tasarımı bir araya getiren nadir ürünlerden birisi.Fakat bu akıllı cihaz,medya yada iş aksesuarı değil, aynı zamanda sağlıklı ve formda kalmamızı sağlayan yaşamımızdaki yol arkadaşımız olacak.

Yeni yılda aldığınız forma girme kararını uygulamak için ihtiyacınız olan motivasyon, Samsung’un giyilebilir teknoloji pazarında devrim yaratan ürünü Galaxy Gear’la artık çok yakınınızda. Formda kalma hedeflerinizi tutturmanız için sizi motive ederek, beslenme ve egzersizlerinizi izleyen Galaxy Gear,yükleyebileceğiniz farklı uygulamarla da sizi yönlendiriyor.

Galaxy Gear, gelisaatt11şmiş sensör teknolojisi sayesinde, fiziksel etkinlikleri izleyen bir adım ölçer olarak da çalışıyor. Bu özellik; yakılan kalori, atılan adım ve kat edilen mesafe gibi önemli verileri kullanıcılar için sistematik olarak takip etmeye yardımcı olarak, sağlıklı ve formda kalma amacınızda size yardımcı oluyor.

Günlük yaşamımızda sağlık ve spor bazlı birçok ölçümlemeyi, uzun süredir farklı cihazlarla gerçekleştiriyoruz. Samsung’un S Health uygulaması da bu anlamda son derece yenilikçi ve kullanışlı bir uygulama. Anlık olarak harcanan enerji ve kilo ile ilgili değişimleri izlemek ve yaşam kalitesini bu yönde düzenlemek isteyen kullanıcılar için tasarlanan “S Health uygulaması”, Galaxy Gear ile birlikte kullanılabiliyor. Uygulama kat ettiğiniz mesafeyi, yürüyüş hızınızı ve harcadığınız kaloriyi hesaplayarak size bildiriyor. Bu uygulamayla kullanıcılar, egzersiz sürelerini yöneterek aktif kilo kontrolü gerçekleştirebiliyor. Grafikler, diyagramlar ve interaktif bilgi yönetimi ile kullanıcılara kapsamlı bir veri yönetimi vaat eden program, dâhili adımölçeri ile de eksiksiz bir uygulama.

Ayrıca Samsung Galaxy Gear; “MyFitnessPal” ve “RunKeeper” gibi başka egzersiz uygulamalarıyla da uyumlu. Galaxy Gear; diyet, spor ve harcadığı kalori miktarı arasındaki dengeyi MyFitnessPal uygulaması ile takip edenler için de ideal.
Samsung Galaxy Gear, sağlıklı ve zinde bir yaşama merhaba demek isteyen herkes için teknolojik, eğlenceli ve farklı bir seçenek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir