HEIDER CD1 DÜRBÜN

HEIDER CD1 DÜRBÜN

Uzakları yakınlatırın dedi HEIDER CD1 DÜRBÜN bunu yaptı ve 1000 metreyi ayak ucuna getirir.

Heider’in  kısa bir süre önce çıkardığı profesyonel siyah modeli olan  CD1,  1000m  performanslı Dürbün ve 30cm performanslı Makroskop özelliği ile amatör ve uzman kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.Heider CD1, maksimum optik performans sağlar.

 

30cm’lik yakın mesafe odak ayarı, 10 x 25 büyütme gücü ile birleşerek kullanıcısına çok geniş bir alanı seyredebilmenin konforunu sunar. Alman tasarımı olan süper görüş mesafeli bu mini dürbün iddialı uzak görüş mesafesi kadar kısa mesafeler için de kullanılabilir.

 

Seyahat, tatil, ev içi kullanım, spor faaliyetleri, acil durumlar başta olmak üzere neredeyse sınırsız bir kullanım alanı sunar. Yüksek ışık geçirgenlik özellikli Porro prizmaların kullanımı, Heider CD1’in 10 x 25′ in son derece kompakt bir tasarıma sahip olmasını teknik olarak mümkün kılmıştır.

 

25 milimetrelik lens çapı, yenilikçi optik sistemi ve yüksek kalite kaplamaları ile birlikte ışığın yetersiz olduğu anlarda bile, yüksek kontrastlı doğal renklere sahip görüntü alınmasını sağlar. Heider patentli bu ürün, kullanışlı ve Hızlı-Yakın Odaklama (QCF) özelliği sayesinde ön taraftaki objektif lensine doğru odaklama dümenini çevirerek 360° derece yakın odaklanmadan sonsuzluğa kadar ayarlanabilir.siyah metal gövdesi ve kaygan olmayan kauçuk yapısıyla dikkat çeken Heider CD1, özel sızdırmazlık teknolojisi sayesinde suya dayanıklı yapısı ile toz ve suyun içine girmesine karşı dirençlidir.

 

siyah metal gövdesi ve kaygan olmayan kauçuk yapısıyla dikkat çeken Heider CD1, özel sızdırmazlık teknolojisi sayesinde suya dayanıklı yapısı ile toz ve suyun içine girmesine karşı dirençlidir. Argon gazı sayesinde en zorlu sıcaklık değişmelerinden bile cam hava yüzeyinde oluşabilcek cürüme ve kararmaya karşı korumalıdır

“HEIDER CD1 DÜRBÜN” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir