Hem Askı Hem de Kılıf: Miggo

Parlak fikirlere destek vermeye devam eden Kickstarter‘ın güncel projelerinden olan Miggo, fotoğraf çekenlerin çok hoşuna gidecek.

 

Fotoğraf makinesi askısı hem de kılıf olarak kullanılabilecek Miggo, çok sevileceğe benziyor. Ohad Cohen tarafından hazırlanan Miggo projesi, boyuna ve bileğe takılan olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor.

 

Hem DSLR (Ufak ve orta gövde boyutlu) hem aynasız sistem fotoğraf makineleri ile uyumlu olarak kullanılabilen ürün, çekim sırasında standart bir boyun ya da bilek askısı görevi görürken, çekim bittiği zaman ise makinelerin üzerine sarılarak koruma sağlayabiliyor.

 

Takılı oldukları zaman üç ayak (Tripod) kullanımına izin veren Miggo modelleri, farklı zevklere hitap eden renk ve desen seçeneklerine sahipler. Büyük lens modelleri ile uyumlu olmayan model, 2 amacı bir araya getiriyor olmasıyla faydalı bir yapı ortaya koyabiliyor.

 

Site üzerinden başlatılırken konan 20,000$ hedefin bitimine daha 27 gün kalan 658 $ bağış ile 32,085 $ seviyesine getiren ve başarıya ulaşan Miggo, yapılacak 35 $ ve 40 $ bağış (ABD dışı 15 $ kargo) miktarlarıyla önümüzdeki Haziran ayında elde edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir