Koşu bantlarında yok yok

 

Sağlığımız için üretilen koşu bantları , teknolojiye ayak uydurdu , her türlü iletişim teknolojisinin yanında terleyince serinleten fanları da koyunca , spor yapan koşucu , sıkılıpta sporunu yarıda bırakamayacak .

Yeni koşu bantları tablet ,film, müzik ve televizyon yayınının yanında ek olarak bluetooth veya wi-fi internet bağlantısı etkin .koşuuu bantı

Hava sistemli yeni nesil koşu bantları kullanıcıların diz ve kas sakatlanmalarını engelleyebiliyor.Life Fitness’ın son gözdesi olan bu modelde tabletli tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sosyal ağlar, televizyon kanalları, web browser gibi birçok özelliği bulunduran koşu bandında 4 hp gücünde motor bulunuyor .

fanlı koşu bantı

Ketler , LCD ekranı bulunan modelde, 7 farklı programlama bulunuyor. Modelde, nabız ölçümleri yapılabilmesinin yanı sıra LCD ekrandan eğim de ayarlanabiliyor. Koşu bandında ise 1.6 hp gücünde motor bulunuyor.
Dunlop sa Profesyonel sporcu malzemeleri üreticisi olan Life Fitness’ın son gözdesi olan bu modelde tabletli tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sosyal ağlar, televizyon kanalları, web browser gibi birçok özelliği bulunduran koşu bandında 4 hp gücünde motor barındırıyor ….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir