Migreni önleme ve azaltma bandı

Migreni olmayan insanlar , ne kadar şanslı olduklarını bilmezler , başınız ağırdığı zaman hayata ve her şeye küsüp ağrınıza odaklanır geçene kadar da yeme içme tüm aktiviteleriniz biter .
Amerikada Gıda ve İlaç sanayinin onayladığı bir miğren bandı çıktı . Alacağınız ağrı kesici ve migren ilaçlarına karşı bir alternatif olarak sunuldu . Eğer migren başlangıçtaysa iyileştirebiliyor .

Eletrik akımlarıyla tatbik edilen bir ekipmanı Cefaly AA pille çalışan bir kafa bandı . Alnınıza bir gözlük gibi takıp yaklaşık 20 dakika süre içinde takıp , karıncalama hissi verince ayarı kısıp azaltabiliyorsunuz .
Migrenin başlayacağını anladığınız an ağrınızı hafifletmek takıyor ve ilaç almadan migreninizin hafiflemesini bekliyorsunuz .
Migren sırasında tedavi için, Cefaly sinir merkezi ağrı sinyallerini sınırlayan, yüksek frekanslı nuerostimulation kullanır. Düzenli hastaları yönelik önleyici kullanım için, Cefaly ulaşmak zor ve baş ağrısı daha az ağrılı hale, ya da onları tamamen yok neden Migreni tetikleme eşiğini değiştirmek için düşük frekanslı stimülasyon kullanır.
celafy_headband-0
Şirkete göre, kullanıcılar kafa bandını takan zaman elektromanyetik dalgaların dozu televizyon izlerken aldığınız daha zayıf olduğunu söylüyor olsa da, hafif bir his için bekleyebilirsiniz.
Fiyatı 295$

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir