Oyun severler için fare Mad Catz RAT te serisi

Rrofesyonel  oyunCU  topluluğu için tasarlanmış yeni bir fare MadCatz RAT te serisi .

TE (Tournament Edition) yani turnuva versiyonu takısıyla farklılık gösteren fare, mavi ve siyah renklerin hakim olduğu oldukça ilginç bir tasarıma sahip.

farefffaaar

Teknik olarak üzerinde 8200 DPI çözünürlüğünde bir sensör barındıran ve 9 adet tuş ile geniş kaydırma tekerleğiyle gelen R.A.T. TE, özellikle azaltılan metal parça sayısı sayesinde standart farelere göre “ağırlıksız” olarak nitelendiriliyor ve gövdesi üzerinde ele tam uyum için özel ayarlama seçenekleri yer alıyor.

Her özelliği  R.AT TE mobilite, performans ve hassasiyet için tasarlandı. Ağırlık azaltılmış; hız ve çözünürlük radikal hızlı tepki süreleri için geliştirilmiş, ve programlanabilir düğme haritalama popüler e-spor oyunları için optimize edilmiştir. Buna ek olarak, bu tür ‘Lift-Off’ height kalibrasyon ve dinamik yüzey tespiti gibi özelleştirilebilir özellikler VAR.profesyonel oyuncular için ideal bir fare oluşturmak için eklenmiştir.

Düğmeleri de önceki modellere göre geliştirilmiş olan, oyun tercih ne olursa olsun eşlenebilir. Orada dinamik yüzey algılama var ve aynı zamanda, yükseklik kalibrasyonu  var.

Özellikle hafif yapılmış, oyunculara uçuyormuş hissi veriyor,yüksek kalite ve iyi performansı ile heyecana bir sürü yol açacak, bir oyuncu  için en iyi bir fare olduğunu kanıtlıyor. Bu yeni geliştirilmiş Phillips Doppler-lazer sensörü ile geldi Mad Catz RAT TE ile profesyonel e-spor için cazip yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir